Swingujące 3-miasto - Ilona Damięcka Quartet
Jest autorką "Hurry Up" oraz "Fifth Side" - DVD/CD, a także ostatni "Monk's Midnight" wraz z kompozycjami znanego Theloniousa Monka.
Gdzie?
Ogród Muzeum Sopotu
Ks. Poniatowskiego J., Sopot
Kiedy?
2 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Ilona Damięcka jest pianistką, wokalistką, kompozytorką, a także pedagogiem. Ponad to laureatką konkursu kompozytorskiego imienia Krzysztofa Komedy, w mieście Słupsk, rok 1999, gdzie zdobyła trzecią nagrodę za piosenkę, pod tytułem: "Bossa For Bosa", tekst napisał Andrzej Schmidt. Już od najmłodszych lat artystka rozwijała się pod czujnym okiem Wojciecha Niedzieli. Ukończyła zresztą u niego studia magisterskie w mieście Katowice. Na koniec swoich studiów Ilona Damięcka przeprowadziła się do miasta Kraków, gdzie przez dwa lata prowadziła współpracę z saksofonistą, nazwiskiem: Janusz Muniak.

Od niego właśnie nauczyła się pracy w zespole. Także prowadziła współpracę z licznymi muzykami, tak z kraju, jak również z zagranicy. Dawała koncerty we Włoszech, Słowacji, Czechach, Niemczech, Rumunii oraz na Węgrzech. Na swoim koncie ma trzy albumy. Jest autorką "Hurry Up" oraz "Fifth Side" - DVD/CD, a także ostatni "Monk's Midnight" wraz z kompozycjami znanego Theloniousa Monka. Teraz pracuje nad przygotowywaniem nowego albumu autorskiego.

Zespół tworzą: Ilona Damięcka - wokal, Jakub Wójcik, Paweł Urowski i Przemysław Jarosz. Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 2-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Ogrodu Muzeum, znajdującego się przy ulicy Ks. Poniatowskiego J. Wydarzenie bezpłatne, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl