SWING CLUB: Hot D’Jazz Trio - koncert
W repertuarze formacji znajdują się głównie kompozycje właśnie Django Reinhardta oraz Stephana Grappelliego, jednak w programie koncertów można również odnaleźć standardy złotej ery swingu.
Gdzie?
Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa
Kiedy?
19 marca 2018 od 19:00
Za ile?
25 zł

Wystąpią przed Państwem: Hot DJazz Trio, w składzie: Jacek Serczyk, który zagra na gitarze, Tomasz Kobiela - również zagra na gitarze oraz Michał Rapka, który zagra dla Was na kontrabasie. Koncert natomiast poprowadzi Adam Ferch, który jest autorem artystycznej koncepcji.

Formacja Hot DJazz Trio powstała z inicjatywy samego Jacka Serczyka i Tomasza Kobieli w roku 2009. Ich głównym celem było propagowanie muzyki w stylu Gypsy Swing, jak również Django Reinhardta. Zespół dawał koncerty na festiwalach, jak między innymi: Riverboat Jazz Festival - odbywający się w Danii, Jazz Festival Birmingham w Wielkiej Brytanii, Tage Verden Jazz und Blues w Niemczech, Hallevik Trad Jazz w Szwecji, Jazz Festival imienia Louisa Armstronga w Augustowie, Jazz Festival w Giżycku, Jazz Days Manu Summer w Łodzi.

Koncertował także przed publicznością wiedeńską na rzecz UNICEFU. Prowadzili współpracę z artystami, jak na przykład: Roby Lakatos, Francesco Buzzurro, czy Nigel Kennedy. Przede wszystkim grają oni kompozycje Django Reinhardta oraz Stephana Grappelliego. W repertuarze formacji znajdują się głównie kompozycje właśnie Django Reinhardta oraz Stephana Grappelliego, jednak w programie koncertów można również odnaleźć standardy złotej ery swingu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 19-go marca 2018 roku, w warszawskim Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, znajdującego się przy ulicy Świętojerskiej 5/7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl