Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Św. Patryk - Shannon i Damien Doherty - folk celtycki

Św. Patryk - Shannon i Damien Doherty - folk celtycki
 
Zespół Shannon łączy w sobie nurty celtyckiej muzyki (szkockiej, irlandzkiej i bretońskiej) oraz world z jazzem i rockiem.
gdzie?Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
kiedy?16 marca 2019 od 21:00
za ile?15 zł

Weekend Świętego Patryka w warszawskiej Tawernie Gniazdo Piratów. Zapraszamy już 15-go i 16-go marca. Specjalnie dla Was zagra rockowo-folkowa formacja Glassgo (w piątek), zaś w sobotę zespół folkowy Shannon razem z tancerzem, nazwiskiem Damian Doherty.

Zespół Shannon łączy w sobie nurty celtyckiej muzyki (szkockiej, irlandzkiej i bretońskiej) oraz world z jazzem i rockiem. Mogą poszczycić się udziałem w wielkich festiwalach folkowych na świecie, jak: Festiwal Rainforest World Music (Borneo-Malezja), Triskell (Włochy), Celtica (Włochy), Celtival (Włochy), Festiwal Celtique (Luxembourg-Grund), NovaAria Festiwal (Włochy), Celtie d’Oc (Francja), Interceltique de Lorient - Francja Off Festiwal (Francja-Bretania).

W roku 1998 Damien Doherty zaproszony został, by współpracować z mistrzem oraz legendą irlandzkiego tańca, czyli Michaelem Flatleyem. Po tych wydarzeniach został solistą słynnego irlandzkiego show tanecznego, pod tytułem: „Lord of the Dance”. Ważne przedstawienia, w których udział wziął artysta: "Feet of Flames", a także "Celtic Tiger“. Po wielu latach spędzonych w programie tanecznym dołączył do do innego ważnego show, pod nazwą: „Riverdance”. Właśnie tam postanowił, że zwiąże się z tańcem na zawsze.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl