Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Suzia & Różne Oblicza Miłości na Chłodnej 25 - koncert

Suzia & Różne Oblicza Miłości na Chłodnej 25 - koncert
 
Czy emocje związane z zakochaniem mogą być wieczne? Dlaczego nie warto nalegać na zaręczyny?
gdzie?Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25
Chłodna 25, 00-867 Warszawa
kiedy?18 czerwca 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25 oddaje scenę we władanie Suzi i Moniki. Tu 18 czerwca o godzinie 19:00 specjalnie dla Państwa wystąpią Suzia & Różne Oblicza Miłości! Serdecznie zapraszamy!

Kilkanaście kwartałów temu Monika i Suzia poznały się podczas Famy w Świnoujściu. Wówczas obie miały jeszcze króciutkie włosy oraz wspólnie występowały na scenie. Aktualnie Suzi i Monika mają długie włosy, a do wspólnych występów jeszcze nie doszło. Aż w końcu, stało się to, na co wszyscy czekali...

Zuzanna Kłosińska od 2012 roku realizuje muzyczny projekt SUZIA.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Od czterech lat pisze, śpiewa, komponuje i występuje. Jest bardzo aktywna na klubowych scenach rozsianych po całej Polsce. Występuje często przy akompaniamencie gitary - Gitte oraz ukulele - Gemmy. Komponuje muzykę balladową, akustyczną. Angażowała się w tworzenie finałowych koncertów festiwalu FAMA podczas odsłon w 2013, 2014, 2015, 2016 roku. Jest Laureatką 45. odsłony Festiwalu FAMA oraz Laureatką nagrody imienia Małgosi Zwierzchowskiej, a także YAPA 2017, czyli 42. Studenckiego Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej. Artystka występowała na tych samych deskach co Tymon Tymański podczas koncertu otwierającego łódzki Songwriter Festiwal 2017. Miała udział w komponowaniu muzyki do filmu zatytułowanego "Chmury" Psychokino.

Czy emocje związane z zakochaniem mogą być wieczne? Dlaczego nie warto nalegać na zaręczyny? Czy możliwy jest flirt z emerytem? Te oraz inne pytania nurtują Monikę Nowogrodzką, autorkę oraz wykonawczynię "Różnych Oblicz Miłości". W trakcie godzinnego występu, wiodą prym aktorskie piosenki oraz monologi. Dzięki nim przekonać się można, że miłość może przyjąć oblicze zupełnie inne, niż powszechnie się uważa. Monika na scenę wkracza zawsze z zaprzyjaźnionym gitarzystą Piotrkiem Jaszczukiem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl