Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Suzanne Vega - koncert

Suzanne Vega - koncert
 
Suzanne stała się postacią wiodącą w odrodzeniu muzyki folkowej w latach osiemdziesiątych, kiedy to tworząc na akustycznej gitarze, śpiewała to, co nazywamy folkiem współczesnym, czy też neo-folkiem.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?17 czerwca 2019 od 19:00
za ile?110 zł
organizatorLive Nation

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jedną z wybitniejszych autorek piosenek swego pokolenia, która powraca do naszego kraju! Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go czerwca, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

Suzanne stała się postacią wiodącą w odrodzeniu muzyki folkowej w latach osiemdziesiątych, kiedy to tworząc na akustycznej gitarze, śpiewała to, co nazywamy folkiem współczesnym, czy też neo-folkiem. Debiutancki album, pod tytułem: ‘Suzanne Vega’ pozwolił artystce koncertować w licznych i dobrze znanych salach na całej kuli ziemskiej. W przedstawieniach, które są pozbawione dramatyzmu zewnętrznego, przekazujących głębokie emocje, Suzanne Vega śpiewa dość charakterystycznym oraz czystym i pozbawionym wibracji głosem, opisywanym jako: "suchy, chłodny podobnie do papieru ściernego - niemalże szept", a także jako "melancholijny, jak również rozbrajająco potężny".

Od czasów debiutanckiej płyty, artystce udało się sprzedać więcej niż siedem milionów krążków, a także została nominowana aż do siedmiu nagród Grammy. Jeździ ona regularnie w koncertowe trasy oraz nadal grywa na koncertowych wyprzedażach w licznych dobrze znanych na świcie arenach oraz salach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl