Superbohater - premiera płyty Smkkpm
Jesteśmy Muzyczną Sekcją Kołłątajowskiej Kuźni Mężczyzn Prawdziwych.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
12 kwietnia 2018 od 20:00

Robić kilka rzeczy na raz nie jest zbyt dobrze. Ponieważ jest wówczas szansa, że się coś zepsuje. Sztuką zatem prawdziwą jest skupienie się na jednej, ważnej rzeczy i od samego początku do końca zepsucie jej (czyt. spieprzenie)!

Tak często jest w życiu - niestety. O życiu wiemy sporo, może nawet bardzo dużo. Staramy się znać Wasze życie, czy swoje życie - w tym mamy spore doświadczenie. I dlatego z miłą chęcią opowiemy Wam rozdział kolejny.

Po niesamowitym i wspaniałym roku, pełnym zwycięstw oraz bytności na przeróżnych festiwalach, roku występów przed zespołami legendarnymi, między innymi: Skorpiony, a także wyśmienitych spotkań z publicznością - nareszcie możemy pokazać się z materiałem pełnoprawnym, pochodzącym ze studia. Zatem mamy w swoim posiadaniu krążek i pragniemy to świętować razem z Wami!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Album jest piękny, a my zagramy ten materiał, jak również kilka nowości. Liczyć można na całkiem nową porcję anegdot oraz klimat, który kocha przede wszystkim grono koneserów dobrej zabawy razem z nami. Jesteśmy Muzyczną Sekcją Kołłątajowskiej Kuźni Mężczyzn Prawdziwych. Nazwa jest stricte komercyjna, ale prosta i wpadająca łatwo w ucho, a także niezwykle łatwa, by ją zapamiętać. Skrót: SMKKPM, bo mężczyznom jest dużo łatwiej zapamiętywać krótsze rzeczy.

Do świata mamy mnóstwo pretensji, skarg, zażaleń, ale mamy także wiele dystansu, ponieważ ze wszystkich ludzi możliwych do tego, urodziliśmy się sobą! Troszkę jesteśmy jak wypadek, a w nim cyrkowy wóz zderzył się z osobówką prowadzoną przez nastolatków. Życie jest dla nas często basenem, z którego wypuszczono całą wodę, kiedy my przebraliśmy się właśnie w kąpielówki.

A teraz całkiem na poważnie jesteśmy jedyną w swoim rodzaju taką muzyczną grupą. Gramy i śpiewamy, jednak w trakcie koncertów sporo mówimy, ponieważ w głębi duszy czujemy, iż mamy Wam dużo do przekazania. Wy to lubicie, jak mniemamy, bo tylko dzięki Wam - naszym wiernym fanom, mamy na swoim koncie kilka solidnych tytułów oraz nagród na festiwalach autorskiej piosenki, studenckiej, poetyckiej oraz na przeglądach kabaretowych.

Spotkanie się z nami jest swoistym wyśmianiem wszystkich trudnych i wielce życiowych spraw: sprzątania, pracy, związków, Wy wiecie jak to jest, staramy się połączyć dowcip, jak również chłopięcą nostalgię z absurdalną i bezpretensjonalną poezją. Jesteśmy też grubi, samotni i smutni. Czyli właśnie tacy jak Wy sami!

Zapraszamy serdecznie już 12-go kwietnia 2018 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl