Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sun Kil Moon - koncert

Sun Kil Moon - koncert
 
Zespół Sun Kil Moon został utworzony w roku 2002 jako kontynuowanie grupy rockowo-indie, o nazwie Red House Painters.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?16 listopada 2017 od 20:00
za ile?100 zł

Zespół Sun Kil Moon wystąpi dla Państwa w stolicy na pierwszym koncercie poza festiwalowym w naszym kraju. Koncert ten odbędzie się 16-go listopada 2017 roku, od godziny 20:00, w warszawskim Klubie Palladium. Bilety wstępu na wydarzenie są w cenie 100 złotych. Z wielką radością pragniemy Was powiadomić, iż Mark Kozelek i jego formacja zagrają w Polsce około trzy godzinny set. Zaprezentują oni swoją ostatnią płytę na żywo, noszącą tytuł: "Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood".

Zespół Sun Kil Moon został utworzony w roku 2002 jako kontynuowanie grupy rockowo-indie, o nazwie Red House Painters. To właśnie tam swoją karierę zaczął Mark Kozelek. Pochodzący z Ohio songwriter ma na swoim koncie imponujące czterdzieści albumów. Większość z nich została wydana w jego labelu Caldo Verde (San Francisco). Na ten rok zaplanowano już około czterech całkiem nowych wydawnictw. Muzyka tego zespołu jest połączeniem długich oraz bardzo szczerych form poetyckich, do tego trzeba dołączyć oszczędne aranże, które wciąż zachwycają fanów swoim kunsztem.

Z każdym albumem bardziej wyszukanym. Sukces Marka Kozelka nabrał prawdziwego rozpędu z wydaniem albumu "Benji" w roku 2014. FACT Magazine okrzyknął go natomiast najlepszym albumem roku. Zaś The Independent płytę opisywał jako: jedną z prawdziwszych i mądrych jakich ktokolwiek będzie miał przyjemność usłyszeć. Sun Kil Moon łącznie wydali dziesięć płyt. Ostania z nich trwa ponad dwie godziny i jest bardzo aktualną impresją w temacie rzeczywistości w roku 2016. Artysta nie życzy sobie, aby na jego koncercie robiono zdjęcia, a także nagrywano wideo jakimikolwiek urządzeniami.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl