Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sully Erna (Godsmack) // Wrocław - A2 - koncert

Sully Erna (Godsmack) // Wrocław - A2 - koncert
 
Artysta, pochodzący z rodziny muzykalnej, ponieważ ojciec to trębacz, natomiast dziadek był kompozytorem znanym na Sycylii
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?23 września 2017 od 20:00
za ile?120 zł

Erna jest znany przede wszystkim z formacji hardrockowej, o nazwie Godsmack. Nagrał z nią sześć płyt studyjnych, a ostatnia z nich: "1000hp" wyszła w roku 2014. Właśnie z Godsmackiem wylansował takie hity jak:

* "Voodoo"
* "Awake"
* "I stand alone"

Artysta, pochodzący z rodziny muzykalnej, ponieważ ojciec to trębacz, natomiast dziadek był kompozytorem znanym na Sycylii, prócz tego, iż śpiewa, gra na gitarze i komponuje, to jeszcze gra na harmonijce, na perkusji, jak również na pianinie. Od perkusji właśnie muzyk rozpoczął swoją muzyczną przygodę, mając zaledwie trzy latka. Jako solowy artysta Erna miał swój debiut w roku 2010 za sprawą albumu, pod tytułem: "Avalon:. Pracował nad nią siedem lat, natomiast w tamtym roku premierę miała druga Sully'ego solowa płyta, o nazwie: "Hometown Life".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Bardzo energetyczna oraz agresywna grupa rockowa - to właśnie Godsmack. Są to te momenty, w których pragnę tupnąć nogą i krzyknąć. Moje rzeczy solowe są bardziej subtelne. Tak wypowiada się artysta o zespole Godsmack, a także o swych dwóch, tak różnych muzycznych obliczach, kontynuując dalej: Jest to wersja mnie, ale bardziej dorosła i dojrzała, tego jak staram się postępować oraz kim właściwie jestem. Tutaj chodzi o akceptację tych obszarów, które w Twym życiu nie idą w tym kierunku, w którym chciałbyś aby szły. Trzeba być wdzięcznym za wspomnienia, tak złe, jak i dobre. Czasem te doświadczenia są bardzo bolesne, ale w ten właśnie sposób wychodzą na świat przepiękne pieśni. Jestem strasznie szczęśliwy, iż posiadam ten dar, dzięki któremu przekazać mogę to wszystko przez muzykę.

Koncerty Erny pełne są rockowego potężnego kopniaka od Godsmack, a także bardziej klimatycznych, spokojnych momentów. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 23 września 2017 roku, od godziny 20:00. Wydarzenie będzie miało miejsce we wrocławskim Centrum Koncertowym - A2.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl