Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Studio Accantus - koncert

Studio Accantus - koncert
 
Program koncertu obejmuje największe przeboje Studia - duety, solowe utwory, tercety, jak również zbiorówki, a w tym bardzo rzadko słuchane na żywo "Bluzwis", "Tango Roxanne", czy też "Krąg życia".
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?20 października 2017 od 18:00
za ile?90 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie "Accantus Symfonicznie". Jest to niezwykłe a zarazem wyjątkowe wydarzenie, tak dla wiernych fanów "Studia Accantus", jak również członków tego Studia. Dziewięciu wokalistów, czterdziestu dwóch muzyków oraz jeden dyrygent przeniosą Państwa do świata musicalowego, a także świata filmowych piosenek. Program koncertu obejmuje największe przeboje Studia - duety, solowe utwory, tercety, jak również zbiorówki, a w tym bardzo rzadko słuchane na żywo "Bluzwis", "Tango Roxanne", czy też "Krąg życia".

Usłyszą to Państwo wszystko w języku polskim. Studio Accantus zostało utworzone dzięki Bartłomiejowi Kozielskiemu, który zaaranżował zespół wykonawców oraz twórców, którzy najlepiej czuli się w muzyce musicalowej oraz filmowej. Ci artyści zarażali także świetnie swą wielką pasją publiczność. Na początku byli oni znani przede wszystkim z nagrań, umieszczanych we środy na popularnym portalu YouTube. Jednak po czasie, szczerze zachęcani przez fanów, rozpoczęli spotkania również na żywo. Symfoniczne koncerty są dla formacji szczególnymi wydarzeniami, bo to niezwykle rzadkie występy w dużym i rozbudowanym składzie.

W trakcie koncertu wokalistom ze Studia Accantus towarzyszyć mają muzycy z Orkiestry Symfonicznej imienia Karola Namysłowskiego (Zamość). Jest to najstarsza w naszym kraju Symfoniczna Orkiestra. Znajduje się ona pod kierownictwem bardzo doświadczonego, a także utytułowanego dyrygenta, nazwiskiem Tadeusz Wicherek. Jego Orkiestra koncertuje w Polsce, ale również poza granicami kraju, jak miedzy innymi w: Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Austrii, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Ukrainie oraz Białorusi. To połączenie świeżości, młodości oraz wielkiego talentu, który płynie od wokalistów z tradycją i doświadczeniem Symfonicznej Orkiestry zamojskiej - wszystko to jest gwarancją niezapomnianych emocji i przeżyć.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy zatem już 20-go października 2017 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu są w cenie 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl