Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stu Larsen - koncert

Stu Larsen - koncert
 
Latami Australijczyk szukał nowych inspiracji i podróżował między ojczyzną, Japonią oraz Hiszpanią, aby wydać wreszcie zapowiadaną na czerwiec, nową płytę, pod tytułem: "Resolute".
gdzie?Grizzly Gin Bar
Poznańska 10, 00-679 Warszawa
kiedy?3 października 2017 od 20:00
za ile?35 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie Państwa zaprasza na 2 koncerty, słynnego Stu Larsena. Muzyk wystąpi już 3 - go października w mieście Warszawa, w Grizzly Gin Bar, a także 4 - go października w Poznaniu, w Meskalinie.

Kariera artysty zaczęła się w roku 2014. Wydał wówczas album debiutancki, pod tytułem: "Vagabond", na którym można było posłuchać takich piosenek, jak: "San Francisco", czy też "Thirteen Sad Farewells". Trasa międzynarodowa, gdzie występował, na przykład z zaprzyjaźnionym, bardzo lubianym w naszym kraju Passengerem, przyniosła mu rozpoznawalność w całym świecie. Latami Australijczyk szukał nowych inspiracji i podróżował między ojczyzną, Japonią oraz Hiszpanią, aby wydać wreszcie zapowiadaną na czerwiec, nową płytę, pod tytułem: "Resolute". Najnowsza płyta powstawała w przeróżnych sceneriach, zaczynając od wsi szkockiej, przez apartament znajdujący się w Hiszpanii, aż po wojenne bunkry - Australia. Materiał będzie również do posłuchania na żywo w październiku w naszym kraju!

Koncert odbędzie się zatem już 3 października 2017 roku, w warszawskim Grizzly Gin Barze, który znajduje się przy ulicy Poznańskiej 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, natomiast wstęp kosztuje 35 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl