Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Strauss Gala & Świat Operetki

Strauss Gala & Świat Operetki
 
Operetki, które opowiadają o wielkich miłościach i szczęśliwych zakończeniach od zawsze kojarzą się z Wiedniem.
gdzie?Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?7 lipca 2017 od 19:00
za ile?65 zł

Publiczność zarówno w Polsce, jak i na świecie mocno rozmiłowała się w świecie magii operetki i radosnych walców Johanna Straussa. Zachwycające dźwięki oddają także szelest wieczorowych sukien, ozdób w postaci piór, huku rozlanego szampana, słychać również miłosne szepty w alkowach. Już 7 lipca 2017 roku razem udamy się w niezapomnianą podróż ulicami Wiednia, pełnego romantyzmu i roztańczonych ludzi, a wszystko to w Amfiteatrze w Kołobrzegu.

Straussowska Orkiestra Kameralna wykona dla Państwa wspaniałe utwory skomponowane przez ojca oraz syna, które są ojczyzną polki i pięknego walca. Piękny, lipcowy letni wieczór upiększy nam między innymi walc "Nad pięknym modrym Dunajem" i "Marsz Radetzkiego".

Operetki, które opowiadają o wielkich miłościach i szczęśliwych zakończeniach od zawsze kojarzą się z Wiedniem. Chyba każdy tutaj zna szlagier, którego słowa brzmią: "Usta milczą, dusza śpiewa..." albo kolejnego: "Co się dzieje? Oszaleję!".

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Na scenie usłyszmy wspaniałych, utalentowanych solistów zarówno z Polski, jak i z Ukrainy, którzy porwą nas do pięknego świata operetek. Kunszt wokalny sięgać będzie najwyższego poziomu, podczas wyśpiewywania najsłynniejszych miłosnych duetów. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniałą zabawę z muzyką!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl