Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Strachy na Lachy - Nowa płyta "Przechodzień o wschodzie" - koncert

Strachy na Lachy - Nowa płyta "Przechodzień o wschodzie" - koncert
 
Klimaty na płycie pozostają w nawiązaniu do pierwszego albumu grupy, pochodzącego z roku 2003.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?21 października 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert formacji Strachy na Lachy. Ich nowy album nosi tytuł: "Przechodzień o wschodzie". Wydana wcześniej płyta, nosząca tytuł: "TO!", która miała charakter wyraźnie rockowy, poprzedziła nowe dzieło zespołu, które będzie utrzymane za to w stylu, zwanym Stoppop. Klimaty na płycie pozostają w nawiązaniu do pierwszego albumu grupy, pochodzącego z roku 2003. Znajdziecie Państwo na niej wiele ładnych melodii. Także dużo rytmów do tańca, jak również brzmień akustycznych.

Nie mogłoby również zabraknąć ostrzejszych piosenek. Właśnie taki jest ich drugi singiel, który wyszedł w połowie miesiąca wrzesień. Pierwszy singiel pochodzący z albumu "Przechodzień o wschodzie", nosi tytuł: "Twoje motylki". Jest to piosenka dnia w Trójce, która weszła też do notowania głównego listy przebojów Trójki.

Na koncert formacji Strachy na Lachy zapraszamy Państwa serdecznie już 21-go października 2017 roku, do warszawskiego Klubu Palladium, który znajduje się przy ulicy Złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a wstęp na nie kosztuje 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl