Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Steve'n'Seagulls + support

Steve'n'Seagulls + support
 
Przeróbka „Thunderstruck” z repertuaru kultowego AC/DC zanotowała już ponad 40 milionów odtworzeń!
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?16 grudnia 2017 od 18:30
za ile?60 zł

W najbliższym czasie zanosi się na dwa niezłe koncerty! Knock Out Productions zaprasza na koncert Steve’n’Seagulls. Finlandzka kapela zaprezentuje się polskiej publiczności podczas koncertu w krakowskim klubie Kwadrta - 15 grudnia. Dzień później Steve'n'Seagulls pojawi się na koncercie w klubie Firlej we Wrocławiu.

Artysta popularność zawdzięcza wykonaniu oryginalnych coverowych utworów z palety największych klasyków rock’owych. Uwagę przyciągają aranżacje utworów, które zagrane zostały w wersji country. Teledyski grupy prezentowane na YouTube stale zyskują rekordy popularności. Przeróbka „Thunderstruck” z repertuaru kultowego AC/DC zanotowała już ponad 40 milionów odtworzeń! Steve'n'Seagulls przyjeżdżają do Polski z zamiarem promowania najnowszego albumu „Brothers In Farms”. Płyta zawiera, między innymi, autorskie interpretacje „Aces High” z repertuaru Iron Maiden, „November Rain” wykonywane przez Guns N’ Roses oraz „Sad But True” grane przez Metallicę.

Trudno stwierdzić, czy muzykę grupy ceni Steven Seagall, który stał się inspiracją dla nazwy... Jedno jest pewne, Steve'N'Seagulls doceniają miliony słuchaczy rozsianych po całym świecie. Fińska załoga debiutowała w roku 2011 i błyskawicznie wywołała uśmiech na twarzach fanów swoimi niespotykanymi coverami metalowymi i hardrockowymi. Wśród aranżacji pojawiły się także aranżacje klasyków hiphopowych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Już samo patrzenie na zdjęcie może powodować salwy śmiechu. Wyglądają prawie jak rasowi farmerzy, przyłapani podczas opuszczania obory lub rasowi myśliwi, którzy wrócili z polowań. Jedno jest pewne, na instrumentach muzycy z formacji Steve'N'Seagulls potrafią grać country, a i wyobraźnię mają całkiem nielichą. Dzięki tym zaletom takie utwory coverowe, jak "Thundestruck" (z repertuaru grupy AC/DC), czy "Aces High" (formacji Iron Maiden)oraz "Sabotage" (grupy Beastie Boys)pozostają w pamięci na długo. Polskie sceny Finowie odwiedzą z zamiarem promowania wydanego w 2016 roku kapitalnego zestawu przeróbek nazwanego "Brothers In Farms". Tu znalazły się interpretacje kultowych kawałków, kultowych grup: AC/DC, Guns N'Roses, Metalliki, Megadeth czy Nirvany.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl