Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stary Klasztor gra w Finale WOŚP! 13.01.2018

Stary Klasztor gra w Finale WOŚP! 13.01.2018
 
Nasze koncertowanie z ostrym brzmieniem zaczynamy równo o godzinie 19.00, gramy aż do północy, już niebawem podamy do Państwa wiadomości szczegółowy plan koncertów.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?13 stycznia 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorStary Klasztor

Już po raz drugi wrocławski klub muzyczny o nazwie "Stary Klasztor" rozkwitnie podczas kolejnego już Finału wspaniałego charytatywnego koncertu, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Już 13.01.2017 roku Stary Klasztor będzie zachwycał cięższym brzmieniem muzycznym. Jako gospodarz, zagra legenda jeśli chodzi o punk we Wrocławiu czyli grupa HURT. Dodatkowo zagra również KONIEC ŚWIATA- zespół który gra mieszankę iście wybuchową:punk, rock i ska. Nie zabraknie również wrocławskiej grupy o nazwie "TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE", którą znamy z udziału w programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Specjalnie ze Szczecina przyjedzie także zespół "Chorzy"- doskonała rockowa kapela.

Nasze koncertowanie z ostrym brzmieniem zaczynamy równo o godzinie 19.00, gramy aż do północy, już niebawem podamy do Państwa wiadomości szczegółowy plan koncertów. W Sali Gotyckiej Starego Klasztoru, jak to mówi Jurek Owsiak "Oj, się będzie działo!". Oczywiście z racji tego, że jest to koncert w ramach WOŚP, tuż przed wejściem spotkać będzie można wolontariuszy wyposażonych w puszki, do których każdy z Was wrzucić może pieniążek, każda złotówka przybliża nad do wspólnego celu!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

13 stycznia 2018 roku, Sala Gotycka- Stary Klasztor przy ulicy Purkyniego 1 we Wrocławiu. Za wstęp do klubu nie płacisz, pamiętam jednak o dowolnym datku do puszki z którą czekać będą wolontariusze.

Zagrają:
- Koniec Świata
- Chorzy
- Hurt
- Trzynasta w Samo Południe

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl