Starsi Panowie Chórem - koncert
Kameralny Chór Collegium Musicum Warszawskiego Uniwersytetu istnieje już od roku 1994 i stara się nawiązywać do tradycji średniowiecznej collegium musicum
Gdzie?
Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Rzymowskiego W. 32, 02-697 Warszawa
Kiedy?
12 września 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Dobrze i mniej znane utwory Jeremiego Przybory oraz Jerzego Wasowskiego w aranżach Andrzeja Borzyma. Piękno, wdzięk i dowcip muzyki w wykonaniu mistrzowskim.

Kameralny Chór Collegium Musicum Warszawskiego Uniwersytetu istnieje już od roku 1994 i stara się nawiązywać do tradycji średniowiecznej collegium musicum, czyli do akademickiego stowarzyszenia muzycznego, które jest otwarte dla wszystkich związanych z uniwersytetem.

Repertuar instrumentalno-wokalny chóru obejmuje dzieła J. S. Bacha, miedzy innymi: Pasja według świętego Jana BWV 245, czy Msza Adur BWV nr 234 oraz Magnificat Ddur BWV, a także szereg kantat), Georga Philippa Telemanna, Jerzego Fryderyka Haendla (My Song Shall Be Always 252, Dixit Dominus 232 HWV), Dietricha Buxtehude, Johanna Adolfa Hassego, Johannesa Pachelbela, Marca-Antoine Charpentiera, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Henry’ego Purcella i Józefa Haydna.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go września 2019 roku, do Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, znajdującego się przy ulicy Rzymowskiego W. 32. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl