Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Starowarszawski folklor z Menelami - koncert

Starowarszawski folklor z Menelami - koncert
 
Oczywiście poza przedwojennymi starymi szlagierami "Menele" grają również swe kompozycje autorskie, które wspaniale wpisują się w klimaty "szemrane" starej Pragi, Czerniakowa i Targówka.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?30 września 2017 od 21:00
za ile?10 zł

Formacja, którą serdecznie Państwu przedstawiamy świetnie radzi sobie z przebojami niezapomnianymi legendarnego już barda Warszawy, jakim jest niewątpliwie Stanisław Grzesiuk. Nie ma najprawdopodobniej warszawiaka, który nie znał by jego piosenek. Utwory te wykonywane były przy akompaniamencie banjo, czy też mandoliny. Niektóre szlagiery Grzesiuka, które będą Państwo mieli przyjemność usłyszeć na deskach Korsarza: "Czarna Mańka", "Bal na Gnojnej", "Nie masz cwaniaka nad warszawiaka", "Komu dzwonią".

Oczywiście poza przedwojennymi starymi szlagierami "Menele" grają również swe kompozycje autorskie, które wspaniale wpisują się w klimaty "szemrane" starej Pragi, Czerniakowa i Targówka. Zespół współtworzą cztery muzycy: Mariusz Kuczewski, który gra na gitarze i śpiewa; Dariusz Wołosewicz, który również gra na gitarze i śpiewa; Piotr Walewski grający na akordeonie oraz Kuba Małek, który gra na instrumentach perkusyjnych - zagra on gościnnie zamiast Krzycha.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 30 września 2017 roku, od godziny 21:00, w Korsarzu Tawernie Żeglarskiej, znajdującej się przy ulicy Gostyńskiej 45, w Warszawie. Wydarzenie kosztuje 10 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl