Stare Dobre Małżeństwo - "Kompresja ciszy"

Stare Dobre Małżeństwo - "Kompresja ciszy"
Wszystkich zafascynowanych twórczością SDM zapraszamy do Zakopanego
Gdzie?
Giewont
Tadeusza Kościuszki 4, 34-500 Zakopane
Kiedy?
27 lipca 2016 od 20:00
Za ile?
60 zł

Stare Dobre Małżeństwo to legendarna i doskonale znana grupa z Krzysztofem Myszkowskim na czele. Artyści koncertują podczas trasy promującej nowy album „Kompresja ciszy”. W skład albumu wchodzą 2 płyty, na których znajduje się aż 18 kompozycji. To niebywała gratka dla fanów i miłośników Starego Dobrego Małżeństwa!

Wszystkich zafascynowanych twórczością SDM zapraszamy do Zakopanego, gdzie 27 lipca od godziny 20:00 w Kinie Giewont będzie można usłyszeć piosenki, te najstarsze (na przykład Bieszczadzkie Anioły, Jak, Jest już za późno, Komunia) oraz nowsze (Litania współczesna, Topielica). Kultowe piosenki przeplatane będą nowymi aranżacjami z najnowszej płyty „Kompresja ciszy”. Krzysztofowi Myszkowskiemu jak zawsze towarzyszyć będą wyśmienici muzycy.

Miłośnicy SDM wiedzą, że koncert tego zespołu to istna uczta dla duszy. Świetna poezja, doskonała oprawa muzyczna. Wszystko to, przy akompaniamencie gitar 6 i 12 strunowych, gitary dobro, instrumentów klawiszowych, cajonu, kontrabasu i oczywiście niepowtarzalnej harmonijki ustnej. Zapraszamy! Wejście 60 zł.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl