Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stare Dobre Małżeństwo - Blizny czasu - koncert

Stare Dobre Małżeństwo - Blizny czasu - koncert
 
Nowy album SDM nosi tytuł: "Blizny czasu" i jest kolejną dość intymną opowieścią samego lidera formacji, która wysnuwa się z niezwykle wnikliwych obserwacji siebie samego.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?23 marca 2019 od 18:00
za ile?70 zł

Stare Dobre Małżeństwo jest najbardziej rozpoznawalnym zespołem z kręgu poetyckiej piosenki oraz folkowej ballady w Polsce, już od ponad trzech dekad prowadzi go Krzysztof Myszkowski - bardzo charyzmatyczny pieśniarz, kompozytor oraz autor o rodowodzie studenckim.

Nowy album SDM, nosi tytuł: "Blizny czasu" i jest kolejną dość intymną opowieścią samego lidera formacji, która wysnuwa się z niezwykle wnikliwych obserwacji siebie samego. Powstała ona w zgodzie z sumieniem artysty, a także według subiektywnych kanonów piękna oraz mądrości. Poza wszelakimi możliwymi wpływami i obiegiem opiniotwórczym.

Koncerty legendarnej już formacji są atrakcją koncertową na wielką skalę. Zespół SDM zapełnia regularnie największe, jak również najbardziej prestiżowe koncertowe sale w naszym kraju. Publika grupy razem z nią dojrzewając, podąża wiernie jej śladami, co jest wartością największą z możliwych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 23-go marca 2019 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl