Stare Dobre Małżeństwo
Formacja jest złożona niezmiennie ze wspaniałych muzyków, którzy towarzyszą liderowi oraz założycielowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
20 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
65 zł

Legendarny już zespół, pod nazwą: Stare Dobre Małżeństwo ciągle przemierza szlaki koncertowe. I dlatego wystąpi 20-go lipca 2018 roku, w Karpaczu, na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski II, znajdującej się przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych. Formacja jest złożona niezmiennie ze wspaniałych muzyków, którzy towarzyszą liderowi oraz założycielowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu. Śpiewa on swe kultowe utwory - zaczynając od tych najstarszych, jak: "Blues o 4 nad ranem", czy "Jak", "Bieszczadzkie Anioły", "Komunia", po najnowsze, które zostały uznane za wielkie przeboje, między innymi: "Ogień zapłonie w nas" i "Topielica".

Aromatyczne i soczyste brzmienie zespołu zapewni z całą pewnością niebanalny zestaw instrumentalny, który wykorzystuje się później w trakcie recitali. Natomiast uwagę publiczności powinny przykuć: gitary 12 i 6 strunowe, dobro, cajon, instrumenty klawiszowe, kontrabas, a także niepowtarzalne brzmienie ustnej harmonijki.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl