Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo
 
Formacja jest złożona niezmiennie ze wspaniałych muzyków, którzy towarzyszą liderowi oraz założycielowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?20 lipca 2018 od 19:00
za ile?65 zł

Legendarny już zespół, pod nazwą: Stare Dobre Małżeństwo ciągle przemierza szlaki koncertowe. I dlatego wystąpi 20-go lipca 2018 roku, w Karpaczu, na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski II, znajdującej się przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych. Formacja jest złożona niezmiennie ze wspaniałych muzyków, którzy towarzyszą liderowi oraz założycielowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu. Śpiewa on swe kultowe utwory - zaczynając od tych najstarszych, jak: "Blues o 4 nad ranem", czy "Jak", "Bieszczadzkie Anioły", "Komunia", po najnowsze, które zostały uznane za wielkie przeboje, między innymi: "Ogień zapłonie w nas" i "Topielica".

Aromatyczne i soczyste brzmienie zespołu zapewni z całą pewnością niebanalny zestaw instrumentalny, który wykorzystuje się później w trakcie recitali. Natomiast uwagę publiczności powinny przykuć: gitary 12 i 6 strunowe, dobro, cajon, instrumenty klawiszowe, kontrabas, a także niepowtarzalne brzmienie ustnej harmonijki.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl