Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stanisław Soyka (Stanisław Sojka) - koncert

Stanisław Soyka (Stanisław Sojka) - koncert
 
Jego wielką ambicją jest to, żeby jego śpiewanie i jego piosenki dawały otuchę, by podnosiły ludzi na duchu.
gdzie?Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
kiedy?19 listopada 2017 od 18:00
za ile?65 zł

Stanisław Soyka jest wokalistą jazzowym, a także pianistą, kompozytorem, który urodził się w roku 1959. Rozpoczął swoją przygodę ze śpiewaniem, kiedy miał zaledwie siedem lat. Wówczas udzielał się ze swoim tatą w katedralnym chórze, w swoim rodzinnym mieście - w Gliwicach. Był również studentem Muzycznej Akademii w mieście Katowice.

Debiut Stanisława Sojki przypadł na rok 1979, kiedy to dał recital bluesowej muzyki, a także gospel w Narodowej Filharmonii w stolicy. Ciągle inny i ciągle nowy, ale rozpoznawalny dla wielu już w pierwszych nutach. To muzyczne zwierze posiadające charyzmę performera. Tak solo, jak również z zespołem kilka chwil od jego wejścia na scenę wystarcza, by całkowicie zapanować nad publiką. W wywiadzie wokalista powiedział, że nie gra dla samych fajerwerków i nie śpiewa po to, żeby się popisywać. Jego wielką ambicją jest to, żeby jego śpiewanie i jego piosenki dawały otuchę, by podnosiły ludzi na duchu. Pragnie także, żeby wszyscy którzy przychodzą na jego koncerty, wychodzili z nich umocnieni oraz pogodni. Ma na swoim koncie kilkanaście albumów.

Na koncert zapraszamy już 19-go listopada 2017 roku, do Domu Kultury w Ustce, znajdującego się przy ulicy Kosynierów 19. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl