Stanisław Soyka - koncert
Stanisław Soyka jest śpiewakiem, instrumentalistą, kompozytorem i już od wielu lat znajduje się w gronie największych artystów muzycznej polskiej sceny.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
7 marca 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

Stanisław Soyka jest śpiewakiem, instrumentalistą, kompozytorem i już od wielu lat znajduje się w gronie największych artystów muzycznej polskiej sceny. Śpiewa oraz komponuje o miłości, a także o jej braku, piosenki traktujące o spełnieniu i tęsknocie, nie ucieka również przed ogromnymi współczesnymi problemami. W dorobku artysty znajduje się trzydzieści płyt, a z nich kilka osiągnęło nakłady wręcz multiplatynowe. Nie poddawał się nigdy modom, czy trendom. W trakcie koncertów usłyszeć można najnowsze utwory z właśnie publikowanego albumu, noszącego tytuł: "Muzyka i słowa Stanisław Soyka", na którym znajdują się piosenki do słów samej Agnieszki Osieckiej z płyty, pod tytułem: "Tylko brać...Osiecka znana i nieznana", jak również klasyki Czesława Niemena, pochodzące z monografii, pod tytułem: "W hołdzie Mistrzowi", sąsiadując z takimi szlagierami, jak: "Cud niepamięci", "Absolutnie nic", czy też "Tolerancja". Wystąpi on, tym razem, z formacją SOYKA KWINTET. Będą mu towarzyszyć na scenie Przemek Greger na akustycznej gitarze, syn Kuba grający na perkusji, zaś na instrumentach perkusyjnych zagra dla Państwa Zbyszek Uhuru Brysiak i na trąbce Antoni Gralak.

SOYKA KWINTET jest niebywale bogatą oraz ciekawą paletą kolorystyczną, natomiast jazzowe temperamenty oraz kompetencje potrafią wyzwolić w trakcie nagrań, a także w czasie koncertów taką unikalną moc improwizowanej muzyki. Zatem warto pojawić się na tym koncercie, ponieważ to zupełnie tak, gdybyśmy na krótką chwilę, znaleźli się w zupełnie innym wymiarze, wypełnionym pięknem oraz dobrymi emocjami, które tylko artysta potrafi z niezrównaną lekkością wywoływać u swojej publiki. Przyjdźcie Państwo, a sami możecie się o tym przekonać!

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go marca 2019 roku, do Świnoujścia, na Salę Teatralną MDK, znajdującą się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl