Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Stanisław Słowiński Quintet - koncert

Stanisław Słowiński Quintet - koncert
 
Album jest kolejnym krokiem artysty na drodze zdefiniowania swego muzycznego języka, zestawieniem doświadczeń oraz inspiracji z ostatnich lat, koncertów i tras
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?19 stycznia 2018 od 21:00
za ile?25 zł

W listopadzie ukazała się kolejna autorska płyta Stanisława Słowińskiego. Piosenki, które znajdują się na krążku, pt.: "Visions Between Love and Death" są podsumowaniem bardzo intensywnego okresu, który połączył premierę nowego wydawnictwa oraz moment pokazania się, zwanej: "Landscapes Too Easy To Explain" - świetnie przyjętej przez publikę, a także krytyków płyty nagranej z zespołem Stanisław Słowiński Quintet.

Album jest kolejnym krokiem artysty na drodze zdefiniowania swego muzycznego języka, zestawieniem doświadczeń oraz inspiracji z ostatnich lat, koncertów i tras, które umożliwiły obcowanie z przebogatą paletą rodzajów muzycznych, wymiany emocji, jak również współpracy z artystami pochodzącymi z całej kuli ziemskiej. Premierze płyty towarzyszy trasa promocyjna - międzynarodowa.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 19-go stycznia 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl