Stand-up Polska prezentuje: Syrek-Dąbrowski "Norma" i Rejent

Stand-up Polska prezentuje: Syrek-Dąbrowski "Norma" i Rejent
Od wielu już lat, podobnie jak w skeczach Monty Pythona, poszukuje on żartu idealnego, ale jeszcze nie udała mu się ta trudna sztuka
Gdzie?
Le Scandale Zakopane
Zaruskiego M. 5, 34-500 Zakopane
Kiedy?
22 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
33 zł
Organizator
Le Scandale

Stand-up Polska ma zaszczyt Państwu zaprezentować: Antoni Syrek-Dąbrowski jest komikiem, scenarzystą, improwizatorem oraz aktorem. Na scenie komediowej mężczyzna działa od roku 2010, kiedy to zaczynał swoją przygodę w charakterze stand-uppera, w programach jak, między innymi: HBO Stand-up and Comedy Club, Comedy Central Prezentuje: Stand-up! - dwa sezony, Tylko dla dorosłych - TVP2, jak również Roaście Kubu Wojewódzkiego - TVN. Komikowi udało się także zakwalifikować do programu anglojęzycznego, pod nazwą: Stand-up Express - kolaboracja komików, pochodzących z Europy Wschodniej. Stand - up to nie wszystko czym zajmuje się Antoni Syrek-Dąbrowski. Również improwizuje, co dotyczy komedii. Uczył się tej sztuki od mistrzów takiej formy z teatru "IO", Chicago. Od ponad czterech już lat improwizuje w teatrze "Hofesinka" - można go oglądać co tydzień na deskach Resortu - Warszawa.

Sebastian Rejent kocha wręcz stać na scenie, czasami nawet porusza się po niej. Od wielu już lat, podobnie jak w skeczach Monty Pythona, poszukuje on żartu idealnego, ale jeszcze nie udała mu się ta trudna sztuka, jednak trzeba przyznać, że trzy razy sprawił żartem, iż ktoś zwyczajnie posikał się ze śmiechu. Nie, nie był to dzieciak. Był za to sukces. Sebastian nie zgadza się nigdy z ludźmi, twierdzącymi, iż czas który spędzają śmiejąc się jest straconym czasem, ponieważ oznaczałoby to, że marnuje on czas wielu osobom dziennie. To według niego wierutne kłamstwo.

W roli prowadzącego zobaczymy Damiana Skórę. Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 22-go sierpnia 2018 roku, do Zakopiańskiego Le Scandale, znajdującego się przy ulicy Zaruskiego M. 5. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 20:00, bilety wstępu natomiast kosztują 33 złote.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl