Stand-up No Limits prezentuje
Karol Modzelewski jest komikiem, stand-uperem, prezenterem RMF FM, podróżnikiem, kochankiem i człowiekiem renesansu.
Gdzie?
Le Scandale Zakopane
Zaruskiego M. 5, 34-500 Zakopane
Kiedy?
10 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Le Scandale

Standup No Limits i Le Scandale Zakopane bardzo serdecznie zapraszają Państwa na wieczór, pod hasłem: stand-up comedy! Specjalnie dla Was wystąpią: Wojtek Pięta, który występował na scenach wielu większych miast w naszym kraju, a także w telewizji - program Kuby Wojewódzkiego oraz Comedy Central. Poza tym jest on finalistą Festiwalu Antrakt Stand-up, rok 2016. Wziął również udział w roastach: Krzysztofa Skiby oraz Tego Typa Mesa. Był gospodarzem sceny Silesia Stand-up, Stand-up Tarnów , jak również scen Stand-upowych krakowskich Zet Pe Te, a także Bakałarzu. Jest autorem kanału w popularnym serwisie YpuTube i improwizatorem scenicznym.

Karol Modzelewski jest komikiem, stand-uperem, prezenterem RMF FM, podróżnikiem, kochankiem i człowiekiem renesansu. Kiedyś udało mu się przejść Contrę na Pegazusie mając cztery życia. Był współtwórcą duetu Bękarty Stand-Upu. Ponad to występował w TVN, MTV, Polsacie, Comedy Cental oraz TVP. Uwielbia on kontakt z publicznością, ser oraz humor abstrakcyjny.

Jakub Poczęty-Błażewicz, który w swym nowym programie, pod tytułem: "Ciekawostka" stara się iść zupełnie inną drogą, niżeli pozostali polscy komicy. To nie jest set, w którym jego autor goni żart żartem pragnąć jedynie wywoływać spazmatyczny śmiech. To nieco odmienne, wrażliwsze podejście do tematów. Opowiedziana zatem zostaje widzom jednolita historia, wspierana anegdotami, bardzo zabawna, jednak posiadająca coś. A jest to "coś" którego w krajowym stand-upie brakuje. Opowieść osobista, a momentami nawet wzruszająca. Kuba w niej rozlicza się ze swym dorastaniem, z dysfunkcją osobowościową oraz słabościami w prześmieszny sposób, a głównie szczery do głębi.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy bardzo serdecznie już 10-go lutego 2019 roku, do Le Scandale Zakopane, przy ulicy Zaruskiego M. 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl