Stand-up No Limits: Maciej Brudzewski, Paweł Reszela

Stand-up No Limits: Maciej Brudzewski, Paweł Reszela
Wiadomo, że śmiech to obowiązkowa porcja zdrowie, dlatego mając na uwadze dobre samopoczucie... Klub K15 oraz No Limits Stand-up zapraszają na spotkanie z świetnymi specjalistami od dobrej zabawy
Gdzie?
Browar Miedziowy44
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
12 kwietnia 2018 od 20:00 do 22:00
Za ile?
20 zł

Serdecznie zapraszamy na porcję dobrego humoru, którą serwować będzie w Browarze Miedziowym 44 w Świnoujściu No Limits Stand-up w osobach Macieja Brudzewskiego oraz Pawła Reszela. Serdecznie zapraszamy 12 kwietnia, impreza rozpoczyna się o godzinie 20:00.

Wiadomo, że śmiech to obowiązkowa porcja zdrowie, dlatego mając na uwadze dobre samopoczucie... Klub K15 oraz No Limits Stand-up mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z świetnymi specjalistami od dobrej zabawy i śmiechu! A kto? Stand-Up Inferno: Maciej Brudzewski oraz Stand-Up Comedy: Paweł Reszela. Czy jesteście już gotowi śmiać się przez calusieńki wieczór?

Informacja o Macieju Brudzewskim
On wywraca rzeczywistość niemal do góry nogami, zdarza się, że robi jej także "motorówkę". Ze świata Brudzewskiego żal wychodzić, bo to przestrzeń wypełniona emocjami oraz losowymi zawijasami, opowiada historie, analizuje nietuzinkowe spostrzeżenia. A wszystko to sprawia, że tego świata nie chce się opuszczać!

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Informacja o Pawle Reszeli
Przed Państwem jeden z najstarszych polskich stand-uperów. Oczywiście jedynie w interpretacji staż, bo metryka wskazuje na młody wiek. Od roku 2008 pracuje solowo, a siedem lat temu zyskał miano Kabaretowego Mistrza Świata. W dorobku ma pracę w HBO oraz Polsacie. I na koniec puenta: Paweł Reszela równie piękny, jak uzdolniony.

Mamy nadzieję, że widzimy się 12 kwietnia. Przypominamy Browar Miedziowy44 w Świnoujściu, ul. Uzdrowiskowa 15. Przypominamy, że impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl