Stand-up by Michał Leja i Jacek Stramik

Stand-up by Michał Leja i Jacek Stramik
W La Scandalach, 26 kwietnia na scenie Jacek Stramik i Michał Leja! Gospodarzem sceny będzie Damian Skóra, który poprowadzi imprezę.
Gdzie?
Le Scandale Zakopane
Zaruskiego M. 5, 34-500 Zakopane
Kiedy?
26 kwietnia 2018 od 20:00 do 22:00
Za ile?
25 zł

Le Scandale otwierają się na Stand-Up!Podczas drugiej edycji na scenie pojawią się dwaj komicy znani miłośnikom komedii niemal w całej Polsce. W La Scandalach, 26 kwietnia na scenie Jacek Stramik i Michał Leja! Gospodarzem sceny będzie Damian Skóra, który poprowadzi imprezę. Organizatorzy przewidują Open-mic. Serdecznie zapraszamy. Le Scandale w Zakopanem, ul. M. Zaruskiego 5.

Michał Leja - improwizator i stand-uper oraz gospodarz programu zatytułowanego „Michał Leja Show”. Artysta bezproblemowo zyskał sympatię polskiej publiczności, a także uznanie komediowego środowiska. Nieszablonowe spojrzenie na rzeczywistość, perfekcyjna interakcja i dialog z publicznością, a także brak uprzedzeń i zahamowań, wielopostaciowe formy sprawiają, że każde wystąpienie Michała to wyrafinowana rozrywka.

Artysta jest współtwórcą programu emitowanego przez telewizję TVN „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka”. Michał Leja pochwalić się może występami w programach: „Kuba Wojewódzki Show”, „Comedy Club” w Comedy Central, a także dwukrotnie w programie TVP2 zatytułowanym „Tylko Dla Dorosłych”. Leja nagrywał także dla Netflixa (największy serwis VOD na świecie). Był to program specjalny, stand-up trwający czterdzieści minut. To gospodarz stand-upowych scen w Rzeszowie i Krakowie. Ostatnio sporo się dzieje wokół internetowego programu, który nosi nazwę: po prostu „Michał Leja Show”, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Jacek Stramik to niezwykle wysublimowany artysta, komik o mocno pokrętnych przemyśleniach. Wesoły i mroczny jednocześnie. Swój stand-up prezentuje publiczności z gracją godną poety. Stramik to współgospodarz sceny stand-upowej w Koszalinie. To gospodarz sceny Komik out w Poznaniu oraz autor bloga pod taką samą nazwą. Występował już podczas gali finałowej "Stand-up Comedy" oraz Przystanku Woodstock. Pochwalić się może kilkoma wystąpieniami w telewizji. Były to: "Tylko dla dorosłych" (TVP2), "Kuba Wojewódzki" (TVN), "Comedy Club" (Comedy Central). Działania artystyczne Jacka Stramika odnaleźć można także w zasobach Netflixa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl