Stacja Wolność Tour - koncert
Już od wielu lat formacja daje dużo koncertów, tak w naszym kraju, jak również poza jego granicami.
Gdzie?
Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
Kiedy?
4 października 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

FARBEN LEHRE powstał w roku 1986, we wrześniu. Od tamtej pory ukazało się trzynaście albumów studyjnych, pod tytułami: "Bez pokory", "Insekty", "My maszyny", "Zdrada", "Pozytywka", "Atomowe zabawki", "Farbenheit", "Ferajna", "Snukraina", "Achtung 2012", "Trzy dekady", "Projekt PUNK", "Stacja Wolność", kaseta koncertowa "Samo życie", trzy DVD oficjalne: "Przystanek Woodstock 2006", "Przystanek Woodstock 2013 - Projekt PUNK", "Punky Reggae live rok 2008", a także liczne kompilacje.

Już od wielu lat formacja daje dużo koncertów, tak w naszym kraju, jak również poza jego granicami. Na swym koncie muzycy z Płocka mają występy przy boku tak znaczących zespołów, jak miedzy innymi: the Exploited, New Model Army, Die Toten Hosen, G.B.H., Dritte Wahl, czy Vibrators. Natomiast w ostatnich piętnastu latach FARBEN LEHRE zagrali więcej niż 1500 koncertów, co ich sytuuje w gronie najczęściej dających koncerty krajowych, ale nie jedynie zespołów. Od roku 2004 formacja FL była pomysłodawcą i jednym z wykonawców głównych trasy koncertowej, pod nazwą: Punky Reggae live, jaka rok w rok odwiedzała kilkadziesiąt klubów, znajdujących się w wielu dużych polskich miastach, zaś w roku 2018 po paru latach przerwy znowu wróciła na polską koncertową mapę.

Koncerty są żywiołowe i zawsze grane, po prostu "na maxa!". To z całą pewnością znak rozpoznawczy grupy pochodzącej z miasta Płock. Od 15 lat formacja gra około stu koncertów w roku oraz ciągle udziela się na licznych scenach Polski, jak również poza jej granicami. Teraz muzycy w trakcie swych koncertów promują najnowszy album studyjny, pod tytułem: "Stacja Wolność", który ukazał się z początkiem września, roku 2018.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Muzyka zespołu jest melodyjna, energiczna, wypełniona radością grania oraz wolna od kompleksów. Przystępne dźwięki, jednak ostre, a także garść szczerych słów, co stanowi próbę porozumienia duchowego z drugim człowiekiem. Ważne utwory to, między innymi: "Anioły i demony", "Erato", "Dobranoc", "Ferajna", "Helikoptery", "Handel", "Judasz", "Spodnie z GSu", "Matura", "Stacja Wolność" lub "Terrorystan".

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go października 2019, do gdańskiego Klubu Muzycznego Metro, znajdującego się przy ulicy Miszewskiego L. 12/13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl