Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

SPOX NIGHT Festiwal

SPOX NIGHT Festiwal
 
JWP - jest to skrót, który oznacza Jaśnie Wielmożnych Panów. Formacja hip-hopowa, pochodząca ze stolicy.
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?16 września 2017 od 18:00
za ile?40 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na Festiwal Spox Night. Specjalnie dla Was wystąpią:

* JWP/BC
* DonGURALesko
* Dixon37
* Planbe
* Jongmen
* Wac Toja
* Emes Milligan
* Kartky

JWP - jest to skrót, który oznacza Jaśnie Wielmożnych Panów. Formacja hip-hopowa, pochodząca ze stolicy. Założona została w roku 1996. W jej skład wchodzą znani raperzy, jak na przykład:

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

* Kosi
* Ero
* Doni
* Fosta Kuba O.

JWP wraz ze składem Deluks, z miasta Gdańsk oraz z Intoksynatorem z Krakowa utworzyli projekt, pod nazwą: Północ Centrum Południe (PCP) w roku 2004.

DonGURALesko to, tak naprawdę Piotr Górny, który przyszedł na świat 8 marca roku 1980, w mieście Poznań. Znany jest również jako DGE, Gural, Dj Dziadzior, Guraal, Giovanni Dziadzia, a także Osieroconych Płyt Selektor. Jak by Go nie nazwać, z całą pewnością jest raperem polskim oraz muzycznym producentem. Działa on na scenie polskiej hip-hopowej od roku 1994.

Dixon37 - to z kolei zespół, który pochodzi z 2-óch dzielnic warszawskich: Mokotowa i Ursynowa. Początki ich działalności są datowane na 1999 rok. W roku 2016 ukazała się płyta, pod tytułem: "Krew za krew". Na nowym zaś krążku znajdują się świetnie znani słuchaczom:

* Kafar
* Saful
* Rest
* Michrus

Towarzyszyć im będą również dobrze znani Goście z wysokiej półki. Muzyczna warstwa jest zróżnicowana, znajdziemy tutaj bezkompromisowe teksty oraz powrót do wspaniałych czasów rapu polskiego, ale w brzmieniu nieco odświeżonym. "Krew za krew" jest płytą poruszającą, tak tematykę twardych zasad ulicznych, jak i obrazowaniem wartości, których warszawiacy trzymają się w życiu codziennym.

Jongmen - reprezentuje DIIL GANG i Żyrardów. Znany jest z mocnych brzmień na różnych bitach. Inaczej wybuchowa mieszanka hardcore'owa.

PlanBe - nieoszlifowany jeszcze, młody diament pasujący jak ulał do korony QueQuality. Przyszedł na świat w Tomaszowie Lubelskim, dziś natomiast działa na krakowskiej scenie.

Wac Toja, inaczej onija - jest młodym wilkiem, człowiekiem bangerem, który zyskuje jeszcze większy hype. Jest również autorem kawałków, jak miedzy innymi:

* "James Bong"
* "Spoko"
* "Całą Noc"

Impreza odbędzie się już 16 września 2017 roku, we wrocławskim A2 - Centrum Koncertowym.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl