Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie z wirtuozem - koncert

Spotkanie z wirtuozem - koncert
 
Krzysztof Jakowicz przyjął w tym sezonie zaproszenie Narodowego Forum Muzyki, chociaż prowadzi niezwykle aktywne życie koncertowe.
gdzie?Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna KGHM
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
kiedy?23 maja 2017 od 11:30
organizatorNarodowe Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki od lat dba o to, by edukować młodych ludzi i prezentować im świetnych polskich instrumentalistów, artystów którzy odnieśli sukcesy nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami. Muzyków, którzy często już od kilkudziesięciu lat stoją na piedestale i z dumą noszą tytuł "ulubieńca publiczności" oraz mają wierne grono wielbicieli. Artyści ci niezwykle angażują się w rozwój szkoły muzycznej w Polsce. Takie właśnie osobowości promuje Narodowe Forum Muzyki, które 23 maja zaprosiło Krzysztofa Jakowicza (skrzypce, prowadzenie koncertu) oraz Roberta Morawskiego (fortepian).

Krzysztof Jakowicz przyjął w tym sezonie zaproszenie Narodowego Forum Muzyki, chociaż prowadzi niezwykle aktywne życie koncertowe. Ten wybitny polski skrzypek został wielokrotnie wyróżniany oraz odznaczany. Artysta należy do grona szczęśliwców, którzy zyskali uznanie Witolda Lutosławskiego. Wielki kompozytor powierzył Krzysztofowi Jakowiczowi polskie prawykonania wszystkich swoich skrzypcowych utworów.

Słynny skrzypek wystąpi również w roli konferansjera. Ma ku temu szczególne predyspozycje. Sam o sobie mówi, że bez trudu dociera do serc i dusz słuchaczy i otwiera ich na muzykę. Skrzypek wystąpi w towarzystwie Roberta Morawskiego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Robert Morawski - ten słynny polski kameralista pianista urodził się w Kanadzie. To laureat licznych konkursów i zdobywca prestiżowych nagród, polskich oraz zagranicznych. Współpracuje z najwybitniejszymi muzykami z całego świata.

Zapraszamy serdecznie na koncert do Sali Głównej KGHM we Wrocławiu przy placu Wolności 1. To spektakularne wydarzenie muzyczne dostarczy z pewnością mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl