Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie z Mateuszem Waligórą "TREK. Od marzenia do przygody"

Spotkanie z Mateuszem Waligórą "TREK. Od marzenia do przygody"
 
Nie może zabraknąć także slajdów z jego ostatnich wypraw, które były realizowane w granicach projektu, pod nazwą: "Before It Is Gone".
gdzie?Pub Podróżniczy Wędrówki
Podwale 37/38, 50-029 Wrocław
kiedy?2 października 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorPub Podróżniczy Wędrówki

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z dziennikarzem znanego National Geographic Polska - Mateuszem Waligórą. To również podróżnik oraz przewodnik wypraw, autor poradnika, o nazwie: "Trek. Od marzenia do przygody. Wszystko o wędrowaniu" (Agora wydawnictwo, rok 2017).

W czasie prelekcji nasz Gość specjalny zabierze Państwa pod jedną z najpiękniejszych gór świata, znajdującą się w Andach peruwiańskich, oczami wyobraźni ujrzymy potężne ściany lodowe Kordyliery Królewskiej w Boliwii, zdobędziemy bazę himalajską, natomiast na śnieżnych rakietach przemierzać będziemy płaskowyż Hardangervidda w Norwegii. Nie może zabraknąć także slajdów z jego ostatnich wypraw, które były realizowane w granicach projektu, pod nazwą: "Before It Is Gone". Wyprawa ruszała z rzeki zamarzniętej - Zanskar, znajdującej się w Indyjskich Himalajach, lub też Drogi Królewskiej inkaskiej, zwanej: Qhapaq Ñan.

Opowiadanie będzie obfitować w porady, które dotyczą organizowania trekkingów, a także wypraw w wymagające miejsca na kuli ziemskiej, jak niedostępne góry. A więcej informacji na temat przygód Mateusza Waligóry można przeczytać na stronie internetowej: www.mateuszwaligora.com.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy zatem na spotkanie z podróżnikiem już 2-go października 2017 roku, do wrocławskiego Pubu Podróżniczego Wędrówki, od godziny 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl