Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Wijdefjord - czyli 150 kilometrów po bezdrożach Arktyki"

Spotkanie "Wijdefjord - czyli 150 kilometrów po bezdrożach Arktyki"
 
Arktyka, o tej przestrzeni marzą ci, którzy pragną podążać tam gdzie nie znajdzie się szlaków, nie spotkasz żywego ducha, nie doczekasz się także na noc - o tym, marzy wielu podróżników.
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?25 września 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Klub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na spotkanie "Wijdefjord - czyli 150 kilometrów po bezdrożach Arktyki". Spotkanie zaplanowano na 25 września, na godzinę 19:00. Miłośników podróży zapraszamy do Piwnicy Pod Baranami przy Rynku Głównym 27.

Arktyka, o tej przestrzeni marzą ci, którzy pragną podążać tam gdzie nie znajdzie się szlaków, nie spotkasz żywego ducha, nie doczekasz się także na noc - o tym, marzy wielu podróżników. Arktyka to magiczne miejsce, gdzie odnaleźć można odpowiedź na mnóstwo pytań. Na przykład: jak odnaleźć o północy północ będąc na Północy? Miesiąc temu dziewięciu śmiałków przewędrowało ponad sto pięćdziesiąt kilometrów po lodowcach, tundrze, morenach, szli przez rzeki oraz potoki, po to...a właściwie ... - na te pytania każdy z uczestników udziela innej odpowiedzi. Jakiej? Organizatorem wystawy stał się Narval- ekspedycje polarne. Spotkanie w Klubie Podróżników poprowadzone zostanie przez Sławomira Matczaka.

Sławomir Matczak, sam o sobie mówi, że jest rzemieślnikiem medialnym. To były aktor, absolwent warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Pod koniec lat osiemdziesiątych pracował w Teatrze Polskim w Warszawie, wtedy gdy dyrektorem Teatru był Kazimierz Dejmka. Gościnnie występował w Teatrze Ateneum oraz Teatrze Prezentacje. Aktor zagrał w wielu spektaklach organizowanych przez Teatr Telewizji, a także w kilku fabularnych obrazach filmowych oraz serialach. W latach dziewięćdziesiątych rozpoczął przygodę z dziennikarstwem. Tajniki zawodu poznawał na wszystkich szczeblach zawodowych. Pracował jako asystent reportera, wydawca programu oraz kierownik zespołu. Klasyfikacja telewizyjna nadała mu tytuł starszego redaktora. Sławomir Matczak to konsultant medialny, który przygotowuje klientów do kontaktów z mediami. To również doświadczony nauczyciel dykcji. A całkiem prywatnie.... To wolontariusz, niespokojny duch, rasowy podróżnik.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl