Spotkanie "W drodze na najwyższe szczyty Afryki: Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi"

Spotkanie "W drodze na najwyższe szczyty Afryki: Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi"
Gondek jest podróżnikiem, fotografem oraz miłośnikiem Afryki, który w swym życiu odwiedził już dziewiętnaście państw afrykańskich.
Gdzie?
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
Kiedy?
22 maja 2019 od 18:00
Za ile?
2 zł
Organizator
Nowohuckie Centrum Kultury

Klub Podróżników Navigator bardzo serdecznie zaprasza Państwa na pokaz podróżnika Roberta Gondka. Kiedy spotkanie się skończy zapraszamy Was na nasze stoisko, a będzie tam można kupić album fotograficzny/książkę poświęconą Afryce, której autorem jest właśnie Robert Gondek. Dostać można będzie również oryginalne koszulki i widokówki ze zdjęciami także autora pokazu.

Gondek jest podróżnikiem, fotografem oraz miłośnikiem Afryki, który w swym życiu odwiedził już dziewiętnaście państw afrykańskich. Za bardzo konsekwentną realizację tego projektu, pod tytułem: „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Projekt ten ma na celu zdobycie szczytów najwyższych, znajdujących się w każdym afrykańskim państwie, otrzymał wyróżnienia, kategoria: Wyczyn Roku 2016, w trakcie Kolosów miasta Gdynia - najbardziej prestiżowego oraz oraz największego podróżniczego festiwalu w naszym kraju. Jest również autorem rozlicznych pokazów podróżniczych, które zostały nagradzane przez publikę oraz jury w czasie festiwali w Środzie Wielkopolskiej, Poznaniu i Łodzi. Swe teksty publikował on w magazynach, jak między innymi: Podróże, NPM, Poznaj Świat i All Inclusive. Jest autorem wydanej w 2017 roku, w październiku albumu fotograficznego/książki poświęconej właśnie Afryce. Uczy się nawet języka Suahili, czy też organizuje wyprawy na afrykański kontynent.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 22-go maja 2019 roku, do krakowskiego Nowohuckiego Centrum Kultury, znajdującego się przy Alei Jana Pawła II 232. Wstęp kosztuje 2 złote, a wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl