Spotkanie "Tajemnice Grecji"
Christian Arnidis jest wykładowcą, dziennikarzem, podróżnikiem, historykiem oraz antropologiem, który od dwudziestu lat pokazuje uroki Grecji
Gdzie?
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
Kiedy?
8 października 2019 od 18:00
Za ile?
2 zł
Organizator
Nowohuckie Centrum Kultury

Klub Podróżników Navigator bardzo serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie z samym Christianem Arnidisem, które przebiegnie pod nazwą: "Tajemnice Grecji". Christian Arnidis jest wykładowcą, dziennikarzem, podróżnikiem, historykiem oraz antropologiem, który od dwudziestu lat pokazuje uroki Grecji chętnym Turystom, szkoli również przewodników, prowadzi współpracę z ośrodkami metodycznymi, czy prowadzi spotkania i zajęcia, jakie przybliżają zagadnienia odnośnie Grecji. W roku 2018 wydał bestsellerowy przewodnik w Grecji, który kompleksowo przybliża historię, atmosferę i obyczajowość tego kraju. Książka na poziomie akademickim merytorycznym, ale napisana potocznym językiem oraz ozdobiona anegdotami, pochodzącymi z pracy w branży turystycznej jest wprost strzałem w dziesiątkę.

Na spotkanie zapraszamy Państwa serdecznie już 8-go października 2019 roku, do krakowskiego Nowohuckiego Centrum Kultury, znajdującego się przy Alei Jana Pawła II 232. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują jedynie 2złote.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl