Spotkanie "Porto w Porto i lewady na Maderze - Portugalia na piechotę"

Spotkanie "Porto w Porto i lewady na Maderze - Portugalia na piechotę"
Wakacje nie muszą trwać kilka miesięcy, by były udane. Kajdan przekonuje, że aby zaznać inności, zobaczyć świat z innej perspektywy, wystarczy nawet tydzień.
Gdzie?
Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie
Rostworowskiego-Odry S. 13, 30-358 Kraków
Kiedy?
24 listopada 2016 od 18:30
Za ile?
10 zł
Organizator
Centrum Kultury "Ruczaj"

W Centrum Kultury Ruczaj w Krakowie odbędzie się pokaz zdjęć, wysłuchać będzie można również opowieści z podróży po Portugalii Ireneusza Kajdany. Portugalia w dosłownym słowa znaczeniu znajduje się na samym końcu naszego kontynentu. Prawie każdy słyszał o tym kraju,jednak nieliczna grupa cokolwiek wie na jej temat.

Portugalia nie wyróżnia się żadnymi wielkimi pałacami, budowlami o których często się mawiało czy wręcz niebywałymi krajobrazami. Dlatego też Kajdan tak długo decydował się na podróż właśnie tam. Zaskoczony był jednak bardzo pozytywnie, Portugalia mocno go zafascynowała, nie mniej Madera, portugalski archipelag, choć mały, niezwykle piękny i urokliwy.

Ireneusz Kajdan, opowiada o sobie, że na co dzień jest pracownikiem, międzynarodowej, dużej korporacji. Każdego roku, przysługujące mu 26 dni urlopu spędza podróżując po świecie. W swojej wypowiedzi mówi, że zwiedzanie świata, nie jest takie kosztowne, nie wymaga od nas wyprzedania majątku życia, wystarczy odłożyć co nie co, obudzić w sobie odwagę i przestać wątpić w to, że można zwiedzać, nie rezygnując w cale z życia, które wydaje się być poukładane. Wakacje nie muszą trwać kilka miesięcy, by były udane. Kajdan przekonuje, że aby zaznać inności, zobaczyć świat z innej perspektywy, wystarczy nawet tydzień.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl