Spotkanie podróżnicze "Bajkał - w krainie lodu"

Spotkanie podróżnicze "Bajkał - w krainie lodu"
Kiedy nasi podróżnicy po raz pierwszy trafili nad brzegi Bajkału, zaczarował ich i od tamtej pory wracają w to miejsce stale.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
Chramcówki 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
5 stycznia 2019 od 21:15
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

Bajkał jest najstarszym, najgłębszym, najczystszym oraz najbardziej niesamowitym jeziorem świata. Leży on w centru Azji, otaczają go potężne góry, a także surowe krajobrazy. Chociaż jest tam niewielu ludzi, może Was zaskoczyć różnorodność kulturowa mieszkańców tego regionu oraz mnogość akcentów polskich.

Kiedy nasi podróżnicy po raz pierwszy trafili nad brzegi Bajkału, zaczarował ich i od tamtej pory wracają w to miejsce stale. Owocami tych wypraw są liczne zdjęcia i opowieści, którymi z całą pewnością chcieliby się w Państwem podzielić. Zatem zapraszamy serdecznie na podróż zimową po samym "Świętym Morzu Syberii". Przyjrzycie się w trakcie tej podróży potędze bajkalskiej przyrody, zobaczycie niesamowite wręcz zjawiska lodowe, czy też poznacie niezwykłych ludzi. Spotkanie podróżnych z biura, o nazwie: "Szerokie Tory", jak również opowieść o najwspanialszym jeziorze na świecie, połączone będzie z pokazem slajdów.

Zapraszamy Państwa już 5-go stycznia 2019 roku, do zakopiańskiego Teatru imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza, znajdującego się przy ulicy Chramcówki 15. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 21:15.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl