Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Miesiąc w klapkach i z rumem na Karaibach"

Spotkanie "Miesiąc w klapkach i z rumem na Karaibach"
 
Za co autorki spotkania darzą Karaiby miłością? Czy rzeczywiście Kuba jest ostatnim skansenem komunizmu?
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?13 listopada 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Michalina Skarżyńska i Ewa Medyńska / Karaiby.
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie dotyczące wyprawy na Karaiby, które odbędzie się już 13-go listopada 2017 roku, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, znajdującej się przy Rynku Głównym 27. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 21:00 i jest ono bezpłatne. Organizatorem jest Klub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie.

Za co autorki spotkania darzą Karaiby miłością? Czy rzeczywiście Kuba jest ostatnim skansenem komunizmu? I czy w Kingston nie powinno się chodzić po zapadnięciu zmroku? Czy w Nassau odnaleźć możemy Bahamczyków? I wreszcie jak to się odbywało, kiedy dopadała nas Irma? Plaża, słoneczko, kolorowe drinki oraz całkiem odmienna od naszej kultura. A miedzy tymi zjawiskami one - dwie studentki pochodzące z Polski, które od bardzo dawna marzyły o podobnej podróży i które postanowiły, że to marzenie ziszczą. Odwiedziły zatem trzy wyspy i teraz zapraszają Państwa na opowieść o ich miesięcznej przygodzie przez Kubę, Bahamy oraz Jamajkę. Opowiedzą jak można to zorganizować licząc tylko na siebie, jak żyć grając "Whitney" i w szczególności za co pokochały wyspy.

Michalina Skarżyńska i Ewa Medyńska - The Travelest, są już od dziewięciu lat przyjaciółkami, rozdzielone aktualnie pomiędzy stolicą i Krakowem, czują się świetnie będąc w podróży. Zafascynowały się bogatą kulturą Jamajki i podjęły decyzję, by ją odwiedzić. Skoro już Jamajka, to Bahamy i Kuba były również na wyciągniecie ręki.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl