Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Macedonia - nie tylko Lonely Planet"

Spotkanie "Macedonia - nie tylko Lonely Planet"
 
Taka właśnie jest Macedonia, kraj który zadowoli nawet najbardziej wybrednego amatora, preferującego aktywny wypoczynek oraz sporty ekstremalne.
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?16 października 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Justyna Mleczak i spotkanie "Macedonia- nie tylko Lonely Planet". Ochryda, jest miastem położonym nad najgłębszym jeziorem na Bałkanach- jeziorem ochrydzkim. Miejsce bardzo atrakcyjne turystycznie. W roku 2017 Ochryda znalazła się na liście Lonely Planet wśród dziesięciu miast do których koniecznie trzeba się wybrać i je poznać.

Jednakże Macedonia, to coś więcej niż Ochryda. Jest to mały kraj, ale jakże piękny, aż dech zapiera w piersiach. Niezwykle gościnni życzliwi mieszkańcy, mnóstwo historii, począwszy od starożytności, zachwycające szlaki kulinarne oraz winne. Taka właśnie jest Macedonia, kraj który zadowoli nawet najbardziej wybrednego amatora, preferującego aktywny wypoczynek oraz sporty ekstremalne.

Justyna Mleczak z Macedonią związała się można by rzec, poniekąd za sprawą przypadku oraz przekory. Zjawiła się tu w lato roku 2015, rok później wróciła na pół roku, by przeprowadzić terenowe badania, będące podstawą jej pracy magisterskiej. Zafascynowała się niezwykłą zażyłością polsko-macedońską. I została, zostało jej serce, głowa i żołądek...

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Jeśli macie Państwo ochotę, by zapoznać się z historią kraju, znajdującego się na krzyżówce wszystkich dróg, zapraszamy bardzo serdecznie do Piwnicy pod Baranami w Krakowie już 16 października 2017 roku od godziny 19:00 do godziny 21:00. Wstęp jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl