Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Spotkanie: Korsyka – wyspa różnorodności

Spotkanie: Korsyka – wyspa różnorodności
Ale Korsyka jest czymś więcej niżeli zwykłym kurortem wypoczynkowym, bo jest jednym z miejsc, które mają swym Gościom do zaoferowania widoki zapierające dech w piersi oraz wspaniałą naturę.
Gdzie?
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Papiernicza 2, 31-221 Kraków
Kiedy?
27 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Przeniesiemy Państwa na górzystą wyspę, która wypełniona jest słońcem i naturą. Spotkanie z przewodnikiem doktorem Piotrem Dąbrowskim, który opowiadał będzie, co warto zobaczyć odwiedzając Korsykę.

Korsyka jest wyspą różnorodności, należącą do Francji. Wyspę otacza Morze Śródziemne, co daje jej przepiękne piaszczyste plaże oraz nadmorską bryzę. Ale Korsyka jest czymś więcej niżeli zwykłym kurortem wypoczynkowym, bo jest jednym z miejsc, jakie mają swym Gościom do zaoferowania widoki zapierające dech w piersi oraz naturę. Idealna, tak dla sympatyków morza, jak również gór, nawet dla tych z Państwa, którzy nie są miłośnikami wycieczek. Zatem Korsyka może Wam zaoferować wiele atrakcji i dlatego nikt tutaj nie będzie umierał z nudów w trakcie zwiedzania wyspy, albo zwykłego wypoczywania.

O walorach przyrodniczych na Korsyce opowie Państwu doktor Piotr Dąbrowski, który jest wykładowcą - Wydział Turystyki i Rekreacji krakowskiego AWF, a także przewodniczącym Komisji Ochrony Przyrody - Oddział Akademicki PTTK, przewodnikiem górskim oraz pilotem wycieczek z czterdziesto-letnim doświadczeniem. Przedstawi on najważniejsze atrakcje Korsyki na tle podstawowych informacji o historii i geografii wyspy.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie, które odbędzie się już 27-go lutego 2020 roku, w krakowskim Centrum Kultury Dworku Białoprądnickim, znajdującym się przy ulicy Papierniczej 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl