Spotkanie "Islandia - geotrawers ryftu atlatydzkiego"

Spotkanie "Islandia - geotrawers ryftu atlatydzkiego"
Cóż ukryło się pod tą tajemniczą nazwą? Czy zamierzenia z 2012 roku zostały zrealizowane? W jakim celu autor pragnie ukazać "Islandię, której już nie ma?
Gdzie?
Artefakt Café | Sétka Sztuki
Dajwór 3, 31-052 Kraków
Kiedy?
12 września 2016 od 19:00 do 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Artefakt Cafe w Krakowie

Atlantyda powraca i zaprasza na powakacyjne, pierwsze spotkanie i opowieści podróżnicze. Sezon rozpoczyna Michał Banaś islandzkimi opowieściami.

Michał był już gościem Atlantydy sześć lat temu, opowiadał wówczas o islandzkim trawersie na trasie z zachodu na wschód. Pokaz zakończył slajdem "Plany 2012 +". Rok ten przyniósł realizację drogi: Geotrawers Ryftu Atlantydzkiego.

Cóż ukryło się pod tą tajemniczą nazwą?
Czy zamierzenia z 2012 roku zostały zrealizowane?
W jakim celu autor pragnie ukazać "Islandię, której już nie ma?

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Te oraz inne pytania znajdą odpowiedź 12 września w trakcie inauguracji sezonu. Projekcję poprzedzi wprowadzenie Grzegorza Kłeczki - stałego bywalca Atlantydy, w trakcie którego pokaże nieco zdjęć z wyprawy, którą odbył wraz z Michałem Banasiem.

Michał Banaś to geolog, miłośnik islandzkich pejzaży oraz tropiciel i badacz historycznych tajemnic.

Ostatnio występował w roli wykładowcy podczas spotkania na zamku Książ rozpoczynającego Festiwal Tajemnic. Dba o ty, by jego głos w sprawie słynnych poszukiwań w okolicach Wałbrzycha był zawsze "głosem rozsądku".

Zapraszamy! Artefakt Cafe/Setka Sztuki w Krakowie, ulica Dajwór 3! 12 września 2016 od 19:00 do 21:00! Wejście bezpłatne!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl