Spotkanie "Gwar Świata: Mała i Duży w Podróży - Islandia"

Spotkanie "Gwar Świata: Mała i Duży w Podróży - Islandia"
Klub Zaścianek odwiedzą 20 listopada podróżnicy, którzy spędzili na Islandii trzy miesiące. Twierdzą, że kraj ten zachwycił ich oraz jednocześnie zaskoczył.
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
20 listopada 2016 od 19:00 do 22:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Klub Zaścianek

W krakowskim Klubie Zaścianek 20 listopada 2016 o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie, podczas którego wszyscy zainteresowani będą mogli przyjrzeć się dokładnie niezwykłej europejskiej krainie - Islandii.

Islandia zwana jest często krainą ognia i lodu. To cudne miejsce! O odwiedzeniu Islandii marzy każdy podróżnik. Formalnie to Europa, a jednak niewiele w niej znajdziemy ze Starego Kontynentu. To całkowicie inny świat, w którym żyją nietypowi mieszkańcy. To kraj, w którym mieszka sporo Polaków. Stanowią najliczniejszą mniejszość narodową. Islandia jest rajem dla zwolenników mocnego wiatru i miłośników natury. Znaleźć tu można wspaniałe parki narodowe, monumentalne lodowce, wartkie wodospady… Do tego turysta odnajdzie tu świetne zaplanowane i doskonale oznaczone szlaki turystyczne. I wcale nie jest tu aż tak zimno ... – chociaż należy pamiętać, że zima stanowi tu większą część roku. Jeśli komuś brakuje ciepła, to na pewno znajdzie je w gorącym, naturalnym basenie – pamiętajmy jednak o tym, by zabrać do basenu wełnianą, ciepłą czapkę!

Klub Zaścianek odwiedzą 20 listopada podróżnicy, którzy spędzili na Islandii trzy miesiące. Twierdzą, że kraj ten zachwycił ich oraz jednocześnie zaskoczył. Bywało, że niezbyt pozytywnie. Zapewniają, że na pewno wrócą na wyspę – może zabiorą aut, może rower, ale nie będzie im towarzyszył, na pewno, bilet w jedną stronę.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Podróżnicy mieszkali na niewielkiej wyspie Hrisey i mieli szansę poznać nieturystyczne, prawdziwe oblicze Islandii. Ten wyjazd stanowi, jak dotąd, najciekawsze doświadczenie i przyniósł podróżnikom najpiękniejsze wspomnienia. Prelegenci zapewniają, że mogą zabrać wszystkich zainteresowanych w podróż wokół Islandii. Gwarantują opowieści o najlepszych i najpopularniejszych atrakcjach oraz o islandzkiej codzienności. Turystów odwiedzających Islandię zaskakuje nietypowa islandzka kuchnia. Podróżnicy podpowiedzą czego warto spróbować, a czego należy unikać! Co więcej, udowodnią, że to nordyckie państwo wcale nie jest drogim krajem, a udany wyjazd nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. W trakcie spotkania znaleźć będzie można odpowiedź na wszystkie pytania. Rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy cenią sobie magię udanej podróży. Łaknący wrażenia i Wy, którzy nie boicie się ryzyka, przybywajcie!

Klub Zaścianek w Krakowie, ul. J.Rostafińskiego 4. Wejście bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl