Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spotkanie "Ekwador i Kolumbia - od granicy, której nie było do królestwa Escobara"

Spotkanie "Ekwador i Kolumbia - od granicy, której nie było do królestwa Escobara"
 
W Kolumbii najmocniej zapadł jej w pamięć relaks na niebiańskich plażach karaibskich.
gdzie?Piwnica pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-008 Kraków
kiedy?19 czerwca 2017 od 19:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Podróżników "Śródziemie" w Krakowie

Piwnica pod Baranami 19 czerwca gościć będzie niezwykłą podróżniczkę, Emilię Grzesik, która opowie o przygodach, jakie czekały na nią podczas odkrywania Ekwadoru i Kolumbii. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie Piwnicy, w Krakowie przy Rynku Głównym 27.

Podróżniczka wspomina, że opuszczając magiczne Peru przekraczała granicę, która prowadziła przez tereny należące do dżungli. Nie sądziła, że przygoda poprowadzi ją przez tak niezwykłe krainy i ostatecznie pozwoli osiąść na krańcu południowoamerykańskiego kontynentu.

Ekwador zachwycił tradycyjnymi strojami, które spotkać można było w każdym miejscu. W Kolumbii najmocniej zapadł jej w pamięć relaks na niebiańskich plażach karaibskich. Ekwadorskie sporty ekstremalne dostarczyły zacną porcję adrenaliny, a to wszystko w aurze mistycznych obrzędów związanych ze świętem Bożego Ciała. W Kolumbii mieszkają niezwykle przyjaźni ludzie. W opinii podróżniczki są to najcieplejsi ludzie Ameryki Południowej. Czas upływał na konnych podróżach, odkrywaniu dżungli oraz relaksie na gorących plażach.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Podczas spotkania pojawią się również wątki związane z kulturą, wojskiem i sztuką kolumbijską, a nawet szamanami. Emilia Grzesiak zapewnia, że zapozna słuchaczy z magią Cartageny oraz strachem, który budzi zachodzące słońce nad Bogotą.

Czy ten kraj, który do niedawna rządzony był przez Escabora nadal jest tak niebezpieczny? Nadal tak biedny? A może zrujnowany? Jak się tam żyje, tak po prostu, na co dzień? Odpowiedzi pojawią się podczas spotkania, na które serdecznie zapraszamy w imieniu Emilii Grzesik.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl