Spotkanie autorskie z Robertem Makłowiczem
Za krótko żyjemy na tym świecie, żeby zadowolić się byle jakim jedzeniem, a dobra kuchnia wcale nie oznacza marnowania czasu i nakładów pieniężnych
Gdzie?
Miejska Biblioteka Publiczna
Frankowskiego J. 3, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
24 października 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima

Miejska Biblioteka Publiczna ma wielką przyjemność zaprosić na spotkanie z dziennikarzem oraz podróżnikiem, a także autorem książek oraz programów telewizyjnych związanych z tematyką kulinarną, kulturową i historyczną. Mottem owego spotkania będzie przesłanie autorskie Makłowicza, które brzmi "Życie jest zbyt krótkie, by czytać dobre książki, należy czytać wyłącznie bardzo dobre".

I tak samo jest z jedzeniem. Za krótko żyjemy na tym świecie, żeby zadowolić się byle jakim jedzeniem, a dobra kuchnia wcale nie oznacza marnowania czasu i nakładów pieniężnych, a dogadzanie sobie, to wcale nie jest utracjuszostwo. W trakcie spotkania Makłowicz będzie oferował książkowe dedykacje.

Zapraszamy już 24 października 2019 roku o godzinie 19.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Frankowskiego J. 3 w Kołobrzegu. Wstęp wolny po okazaniu biletu wstępu, które za darmo nabyć można od 14 października w Czytelni prasy przy ulicy Janusza Frankowskiego 3. Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorem spotkania jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl