Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą
Katarzyna Bonda jest najpopularniejszą autorką powieści kryminalnych w naszym kraju.
Gdzie?
Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
Kiedy?
19 grudnia 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sopocka Biblioteka

Biblioteka Sopocka bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Sopoteki, gdzie odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą. Wydarzenie odbędzie się już 19-go grudnia 2018 roku, w Sopocie, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14. Zaczynamy o godzinie 17:00, bezpłatnie.

Katarzyna Bonda jest najpopularniejszą autorką powieści kryminalnych w naszym kraju. Z wykształcenia jest ona dziennikarką oraz scenarzystką. Przyszła na świat w roku 1977, w mieście, Białystok. Teraz jest mieszkanką stolicy. Wszystkie powieści autorki uzyskały status bestsellerów. Autorka kryminalnej trylogii z Hubertem Meyerem, tytuły: "Sprawa Niny Frank" i "Tylko martwi nie kłamią" oraz "Florystka", kryminalnych dokumentów, tytuły: "Polskie morderczynie", "Zbrodnia niedoskonała", podręcznika, noszącego tytuł: "Maszyna do pisania". Wielką popularność, a także prestiżowe przyniosła Katarzynie seria z profilerką, nazwiskiem: Sasza Załuska: "Pochłaniacz", "Lampiony", "Okularnik" oraz "Czerwony Pająk".

Natomiast "Pochłaniacz" zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Kryminałów Międzynarodowych, rok 2015, zaś "Okularnik" otrzymał nagrodę Bestsellery Empiku, z roku 2015. Prawa do zagranicznych wydań dotąd zostały sprzedane aż do trzynastu państw, zakupiły je wielkie wydawnictwa na świecie, jak między innymi: Hodder & Stoughton oraz Penguin Random House.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl