Spotkanie autorskie z Agnieszką Pruską

Spotkanie autorskie z Agnieszką Pruską
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z Agnieszką Pruską, która jest autorką serii powieści bestsellerowych, traktujących o śledztwach Barnaby Uszkiera
Gdzie?
Biblioteka Manhattan
Aleja Grunwaldzka 82, 80-001 Gdańsk
Kiedy?
20 lutego 2020 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Biblioteka Manhattan

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z Agnieszką Pruską, która jest autorką serii powieści bestsellerowych, traktujących o śledztwach Barnaby Uszkiera - gdańskiego komisarza oraz cyklu kryminalnych komedii z udziałem Julii i Alicji - nauczycielek. Nasze spotkanie zostanie poprowadzone przez Dorotę Lińską-Złoch - gdańską blogerkę.

Agnieszka Pruska, przyszłą na świat we Wrocławiu i właśnie tam spędziła swoje dziecięce lata, a także młodość. Jednak już od dwudziestu pięciu lat zamieszkuje miasto Gdańsk. Z wykształcenia to nauczycielka wychowania fizycznego, jednak pracująca w firmie informatycznej. Również od kilku lat pisze książki. W tej chwili mogą Państwo przeczytać 7 powieści autorki, które są przeznaczone dla czytelników dorosłych, a także opowiadanie ze zbioru bajek dla dzieci, natomiast za jakiś czas ma ukazać się kolejna powieść Pruskiej: ostatni tom cyklu o komisarzu Barnabie Uszkierze. Prócz tego dużo czyta, a czasami również recenzuje. Posiada mistrzowski stopień w aikido - 2 dan.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na autorskie spotkanie z Agnieszką Pruską, które odbędzie się już 20-go lutego 2020 roku, w gdańskiej Biblioteka Manhattan, znajdującej się przy Alei Grunwaldzkiej 82. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl