Spotkanie autorskie Anna Harłukowicz - Niemczynów "Dziewczyna z warkoczami"

Spotkanie autorskie Anna Harłukowicz - Niemczynów "Dziewczyna z warkoczami"
Kim jest wspominana przez Mikołaja, rodziców studentki oraz przez nią samą, dziewczyna z warkoczami?
Gdzie?
Miejska Biblioteka Publiczna
Frankowskiego J. 3, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
9 marca 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima

Nic w życiu nie dzieje się przypadkiem, wszystko jest efektem przeznaczenia. Paulina, studiuje medycynę, jej dom bije ciepłem i dobrocią, ma cudownych rodziców, a jej przyszłość przedstawia się bardzo kolorowo. Paulina, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej najbliżsi ukrywają przed nią jakąś tajemnicę. W momencie kiedy na jej drodze pojawia się starszy od niej Mikołaj, życie studentki ulega diametralnym zmianom.

Ta przygoda, miała trwać tylko w chwilę, to miała być krótka przerwa w życiu Pauliny, jednak ona w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej uczuciami kieruje ktoś, kto już dawno opuścił ten świat. Kim jest wspominana przez Mikołaja, rodziców studentki oraz przez nią samą, dziewczyna z warkoczami? Jaki wpływ na teraźniejsze życie może mieć pamięć? Czy kochać prawdziwie można raz w życiu? Jest to przepiękna powieść o miłości, pamięci oraz o losie, wydawać by się mogło- zależnym od nas, jednakże już dawno zapisanym w gwiazdach. To od nas zależy to, jak odczytamy znaki i czy zrobimy to właściwie.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9 marca 2018 roku do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu na spotkanie autorskie z Anną Harłukowicz-Niemczynów.
Wstęp bezpłatny.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl