Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spiski - Hej! - Premiera
Ta opowieść zaczyna się latem roku 1982, wówczas w naszym kraju obowiązywał stan wojenny, zaś mundial w Hiszpanii był bardzo blisko.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena Witkacego
Chramcówki 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
31 grudnia 2018 od 18:00
Za ile?
180 zł
Organizator
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu, który jest przeznaczony dla widowni po 16-stym roku życia. Ta opowieść zaczyna się latem roku 1982, wówczas w naszym kraju obowiązywał stan wojenny, zaś mundial w Hiszpanii był bardzo blisko. Wtedy dziesięcioletni chłopczyk pojechał ze swoimi rodzicami na wakacje. Oniryczno-magiczne przygody oraz fascynacje bohatera znajdują się na tle nieco "dzikiej" przyrody Tatr, a także politycznych wydarzeń, czy też sportowych.

Przedstawienia, pod tytułem: "Spiski - Hej!" jest naturalną konsekwencją innych przedstawień, które są obecne w repertuarze Teatru. Innymi słowy jest to kontynuacje spektakli, pod tytułami: „Człapówki” według A. Struga i „Na przełęczy” według Stanisława Witkiewicza. Reżyserem jest: Andrzej Stanisław Dziuk

W obsadzie natomiast zobaczą Państwo: Jacka Ziębę Jasińskiego, Piotra Łakomika, Marka Wronę w roli JA, Krzysztofa Łakomika w roli Ojca, Joannę Banasik w roli Matki, Krzysztofa Najbora w roli Gazdy (Górala), Katarzynę Pietrzyk w roli Ciotki Niewcyrka, Agnieszkę Michalik w roli Feli Nędzówny, Dominika Piejko w roli Józusia Głodowskiego, Emilię Nagórkę w roli Cyganeczki i Dziecko.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Autorem jest Wojciech Kuczok, premiera będzie miała miejsce zaś 31-go grudnia 2018 roku, w Zakopanem, przy ulicy Chramcówki 15, gdzie znajduje się Teatr imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena Witkacego. Scenografią zajął się Rafał Zawistowski, a choreografią Anita Podkowa. Zaczynamy o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy! Bilety kosztują 180 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl