Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Śpiewajmy i Grajmy Mu! 8. Kolędowanie z Janem Pawłem II - koncert

Śpiewajmy i Grajmy Mu! 8. Kolędowanie z Janem Pawłem II - koncert
 
Rok rocznie tłumy publiczności goszczą na koncercie. Do tego w tym roku zapraszamy w wyjątkowe miejsce, jakim jest Opera Krakowska.
gdzie?Opera Krakowska - Duża Scena
Lubicz 48, 31-512 Kraków
kiedy?8 stycznia 2017 od 17:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na coroczny koncert, na którym wspólnie zaśpiewamy i zagramy najpiękniejsze kolędy. Wydarzenie zorganizowane jest przez Instytut Dialogu Międzykulturowego nazwanego imieniem wielkiego człowieka - Jana Pawła II. Zaśpiewają dla Państwa w tym roku: Katarzyna Cerekwicka, Marek Torzewski, Ania Rusowicz, Dorota Osińska, Krzysztof Kiljański oraz Maciej Miecznikowski.

Rok rocznie tłumy publiczności goszczą na koncercie. Do tego w tym roku zapraszamy w wyjątkowe miejsce, jakim jest Opera Krakowska. Jan Paweł II popierał przedsięwzięcie, w którym liczy się wspólne kolędowanie. Należy dodać, że Święty sam będąc jeszcze kapłanem, uwielbiał kolędować ze swymi wiernymi.

Artyści wystąpią w asyście Kameralnej Orkiestry Sinfonietta Cracovia wraz z przyjaciółmi, której dyrektorem jest Francesco Bottigliero. Imprezę będzie dla Was prowadził Dariusz Kowalski.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl