Spektakl "Zwierzenia bezrobotnego aktora"
Anglojęzyczna wersja doczekała się prapremiery w Teatrze Narodowym Islandii w Reykjaviku.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
10 marca 2018 od 19:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Fundacja Wspólnota Gdańska

Fundacja Wspólnota Gdańska oraz Fundacja Pomysłodalnia mają zaszczyt zaprosić do Gdańska, gdzie na deskach Oliwskiego Ratusza Kultury odbędzie się spektakl autorski Marcina Zarzecznego zatytułowany "Zwierzenia bezrobotnego aktora".

Spektakl odbędzie się 10 marca o godzinie 19:00 na scenie przy ulicy Opata Rybińskiego 25. "Zwierzenia bezrobotnego aktora, czyli komedia życiowa na jednego aktora, najlepiej bezrobotnego" - spektakl, monodram, który stał się sukcesem na polskich scenach teatralnych. Spektakl, który wzrusza, zmusza do refleksji, zadaje pytania każdemu z widzów o jego osobiste marzenia. "Zwierzenia" wystawiane były już w czterdziestu miastach w Polsce i z powodzeniem rozpoczęły międzynarodową karierę.

Anglojęzyczna wersja doczekała się prapremiery w Teatrze Narodowym Islandii w Reykjaviku. Monodram wystawiany był także w Niemczech w Erlangen i w Teheran, gdzie został doceniony nagrodą Koprodukzionspreis, a także Mumbaj. Monodram Marcina Zarzecznego otrzymał mnóstwo wspaniałych recenzji, telefonów i wiadomości od widzów. Zainteresowanie losami "Aktora Bezrobotnego" sprawiło, że pojawia się kolejna szansa na spotkanie. Tym razem Marcin Zarzeczny wystąpi na deskach Oliwskiego Centrum Kultury. Monodram rozpocznie się o godzinie 19:00! Serdecznie zapraszamy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Marcin Zarzeczny to aktor i teatrolog. Jest absolwentem Teatralnej Akademii w Warszawie. Ukończył także olsztyńskie Państwowe Studium Aktorskie oraz Studium Muzyczne. Aktor pochwalić się może współpracą z Teatrem Polskim (Olsztyn), Teatrem im. Jaracza (Olsztyn), Teatrem Dramatycznym (Wałbrzych), Teatrem Ludowym (Kraków), Teatrem Na Woli (Warszawa), Teatrem Wytwórnia (Warszawa), Teatrem Komedia (Warszawa). Aktualnie współpracuje z Teatrem Druga Strefa, Sceną In Vitro w Lublinie, Agencją Artystyczną Jerzego Bończaka. To zdobywca licznych, prestiżowych nagród przyznawanych podczas festiwali i konkursów w Gdańsku, Lublinie, Częstochowie i Albanii.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl