Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Spektakl Taneczny „Dziadek do orzechów”

Spektakl Taneczny „Dziadek do orzechów”
 
To jedyna okazja, by przyjrzeć się tanecznym kreacjom Klary i Księcia czy "zatańczyć" razem z bohaterami piękny taniec- Walc Kwiatów.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?19 marca 2017 od 17:00
za ile?10 zł
organizatorRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Grupa taneczna Swan Dance oraz Back Swan wraz z Regionalnym Centrum Kultury z Kołobrzegu, mają przyjemność zaprosić na taneczny spektakl pod tytułem "Dziadek do orzechów". Choreografia i reżyseria: Marta Harbowska z muzyką rosyjskiego kompozytora Piotra Czajkowskiego.

"Dziadek do orzechów", jest jednym z najsłynniejszych przedstawień, które znają zarówno dzieci, jak i dorośli. Zwykle spektakl wystawiany jest w czasie bożonarodzeniowym na deskach najsłynniejszych baletowych scen w teatrach w Europie i całym świecie. W przedstawieniu wystąpią młodzi i zdolni tancerze z grup tanecznych Swan Dance oraz Black Swan, których przygotowywała Marta Herbowska. Scena pełna będzie także gości, przyjaciół, rodziców i dawnych wychowanków tychże grup tanecznych.

Wszyscy w piękny sposób zapraszają, by obejrzeć ten niezwykły spektakl i na chwilę przenieść się do magicznego świata wraz ze Śnieżynkami, Myszami, Żołnierzykami czy Cukrowej Wieszczki. To jedyna okazja, by przyjrzeć się tanecznym kreacjom Klary i Księcia czy "zatańczyć" razem z bohaterami piękny taniec- Walc Kwiatów. Kraina Słodyczy zaprasza wszystkich do odbycia tej niepowtarzalnej, magicznej podróży po Krainie Słodyczy.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl