Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Spektakl "SELFIE.com.pl"
Nawiązywanie relacji pomiędzy ludźmi nigdy wcześniej nie było takie proste, jak dzisiaj.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
3 sierpnia 2018 od 21:00 do 23:00
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Scena Teatralna Gołębiewski hotel bardzo serdecznie Państwa zaprasza na komedię, pod tytułem: “SELFIE.com.pl”, wyreżyserowaną przez Marię Seweryn. Przed Wami gwiazdorska obsada w składzie: Julia Kamińska, Piotr Zelt, Filip Bobek i Dorota Pomykała. 3-go sierpnia 2018 roku, o godzinie 21:00 jedynie na Teatralnej Scenie Hotelu Gołębiewski, w mieście Karpacz takie wydarzenie! Hotel znajduje się przy ulicy Karkonoskiej 14.

Nawiązywanie relacji pomiędzy ludźmi nigdy wcześniej nie było takie proste, jak dzisiaj. Dzięki mediom społecznościowym, aby z kimkolwiek porozmawiać, nie musimy nawet otworzyć ust, nie mówiąc o wychodzeniu z domu. Można posiadać setki znajomych, ale nigdy nie zobaczyć ich na żywo. Jednak odnieść prawdziwe uczucie, utworzyć z kimś prawdziwy, trwały związek, czy zostać na zawsze ze sobą, ciągle jest tak samo trudno.

Dowiedzieli się o tym Brygida oraz Gerard - ich małżeństwa zakończyły się nieszczęśliwie. Teraz starają się pomagać dorosłym dzieciom. Brygida posiada trzydziestoletnią córkę, o imieniu Julia, która żyje całą sobą w świecie powieści romantycznych. Gerard natomiast ma również trzydziestoletniego syna, żyjącego jak na złość w świecie komputerowych gierek.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Jedno zdjęcie-selfie spowoduje, iż przyglądają się oni nie jedynie sobie, ale też swemu życiu. Chcą zatem, żeby dzieci miały inne życie. Brygida i Gerard niezależne od siebie postanawiają, że ściągną dzieci na ziemię i odnajdą dla nich idealnego partnera z mediów społecznościowych.

Brygida, kiedy zobaczyła na pewnym randkowym portalu zdjęcie Pawełka, od ręki prawie zakochuje się w chłopaku i za wszelką cenę stara się umówić z nim swą córkę. Rzecz jasna, tego profilu nie założył Paweł, ale jego ojciec Gerard. Kiedy Brygida odpowiada w imieniu córki oraz wysyła zdjęcie Julki, Gerard niemalże zakochuje się w niej, ponieważ uważa ją za idealną partnerkę życiową dla syna.

Zatem wszystko mogłoby zakończyć się szczęśliwie, gdyby nie fakt, iż na pierwsze spotkanie zakochanych przychodzi nie Paweł a Gerard, natomiast na kolejne, zamiast Julki przychodzi jej matka, na domiar złego, aby to nieporozumienie wyjaśnić, Gerard wybiera się na kolejne spotkanie w charakterze Pawła i spotyka Brygidę, która z kolei udaje Julię...

Julia i Paweł muszą dać sobie jakąkolwiek szansę, żeby mogło dojść do happyandu i wtedy może szansa pojawi się też u rodziców. Zatem szansa jest praktycznie zawsze, ale trzeba działać.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl